Geçtiğimiz hafta kaybettiğimiz iki efsane isim Carrie Fisher ve Debbie Reynolds‘un belgeseli Bright Lights ilk fragman yayınlandı. Önce 27 Aralık’ta Carrie Fisher sonra 28 Aralık’ta annesi Debbie Reynolds aramızdan ayrıldı. Hollywood dünyası biraz daha öksüz kaldı. Onların yokluğunda izleyicilere onların filmleri, maceraları, anıları kaldı.

Star Wars’tan Mike Hamill Carrie Fisher için “Sevinç ve eğlenceli olmaya ve yaşamı kucaklamaya çok kararlıydı. Sette onu eğlendirmek için çılgınca şeyler yapardım. Onu güldürmek her zaman bir şeref rozetiydi … Gülüşmelerini duymaya devam edeceğim uzunluklar – sınırlar yoktu. Onu seviyordum ve gülmekten hoşlanıyordum. Duvardan uzaktaydı, onu koruma olarak kullanabilirdi. Onun hakkında çok dokunaklı olan şey onun savunmasız olmasıydı, o kadar çekici küçük bir parıltı ışığı vardı ve koruyucu niteliğimi kişiliğimde ortaya çıkardı. ” bunları belirtiyor.

Geçtiğimiz yıl prömiyerini Cannes Festivalinde yapan Bright Lights HBO aracılığı ile 7 Ocak’ta gösterilecek olan filmin fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.