Çarpışma 14. bölüm fragmanı! Çarpışma neden yok? Çarpışma ne zaman?

Çarpışma 14. bölüm fragmanı! Çarpışma neden yok? Çarpışma ne zaman?

Çarpışma 14. bölüm 21 Mart perşembe akşamı Show TV ekranlarında devam edecek.

Dizinin 14. bölümünde neler olacak?

“Dizinin yeni bölümünde; Aksiyon, aşk ve duygu yüklü anlarla örülü çarpıcı tanıtımda; Kadir ile Zeynep aşkının rüya gibi devam ettiği görülürken, Kerem ve Cemre arasındaki buzların da erimeye başladığı anlaşılıyor. Kadir ile Asiye’nin karşı karşıya geldiği anlarda, Kadir’in ‘Benim babam nerde?’ sorusuna, Asiye’nin vereceği cevap merak uyandırıyor. Veli’nin ‘Kadir Adalı ölmeye geldi!’ sözlerinin ardından, Kadir’in kalabalık bir grupla ölesiye kavgaya girişmesi, Kadir’in büyük bir pusunun ortasına düştüğüne işaret ederken, akıllara “Kadir’e ne olacak?” sorusu geliyor. ”

Çarpışma 14. bölümüyle önümüzdeki hafta macera kaldığı yerden Show TV‘de devam edecek. 13. bölümde final yapmayan dizinin 14. bölümü haftaya yayında olacak.

Çarpışma 14. bölüm fragmanı yayında!

Dizinin yeni bölüm fragmanı paylaşıldı.

Çarpışma Dizisinin Oyuncuları

Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Buçe Kahraman ve Furkan Kalabalık

Aşağıdaki oynatma listesi ile son bölümü sırasıyla reklamsız bir biçimde izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.