İki süper kahraman arasında savaş mı olur diyerek tepki verdiğimiz Captain America: Civil War’dan ilk fragman yayınlandı.

Mark Millar’ın 2006 yılında yazdığı ve 7 bölümden oluşan çizgi roman serisinden uyarlanan üçüncü filmde “Yenilmezler: Ultron Çağı’ndaki olayların sonrasında dünya hükümetleri kolektif olarak tüm süper-insan aktivitesini denetleyecek bir yasa geçirmeye karar verirler. Bu Yenilmezler içerisinde görüş bölünmelerine sebep olur ve Yenilmezler Iron Man ve Kaptan Amerika altında iki fraksiyona bölünür. Eski müttefikler, şimdi epik bir mücadeleye gireceklerdir.” Captain America tarafında Hawkeye (Jeremy Renner), Falcon (Anthony Mackie), Scarlet Witch (Elizabeth Olsen), Ant-Man (Paul Rudd) ve Winter Soldier (Sebastian Stan) gibi oyuncular yer alırken, Iron Man köşesinde ise Vision (Paul Bettany), Black Panther (Chadwick Boseman), Black Widow (Scarlett Johansson) ve War Machine (Don Cheadle) yer alıyor.

 

6 Mayıs’ta gösterime girecek olan filmin yönetmenliğini Anthony ve Joe Russo kardeşler yapıyor. Captain America ve Iron Man’in ilk defa karşılaşacakları filmin ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.