Cansu Dere ve Kenan İmirzalioğlu Yeni Netflix Dizisinde Bir Arada Olacak!

Cansu Dere ve Kenan İmirzalioğlu Yeni Netflix Dizisinde Bir Arada Olacak!

Netflix önce Hakan: Muhafız sonra Göbeklitepe derken Cansu Dere ve Kenan İmirzalioğlu ile beraber 3. Türk yapımı dizisi için hazırlıklara başladığı söyleniyor.

Çağatay Ulusoy’un başrolünde olduğu Hakan: Muhafız (The Protector) dizisinin iyi ve kötü yönde birçok tepki sonrası platformdan yepyeni haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak Beren Saat’in başrolünde yer alacağı Göbeklitepe dizisini duyuran platform bununla beraber üçüncü bir dizi için çalışmaları sürdürüyor. Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere’nin başrolleri paylaşacağı söylenirken çekimlere Haziran ayında başlanacağı belirtiliyor. Ezel dizisi sonrası bir araya gelmesi ile beraber ilgi odağı olacağı düşünülen yapımdan henüz karakter ve senaryo bilgisi ise paylaşılmadı. Dizi hakkında yeni ve resmi bilgiler geldiğinde Sert Sesli olarak sizlerle paylaşmak için ilk sırada olacağımızı belirtmeden geçmeyelim. Bundan önce Beren Saat’in eski dizilerinden birine gönderme yapan Netflix yapımı dizideki erkek oyuncu ise henüz paylaşılmadı.

netflix ezel dizisi cansu dere kenan imirzalioğlu

Cansu Dere ve Kenan İmirzalioğlu’nun başrollerinde bulunacağı Netflix dizisinden bilgiler geldikçe haberleri sizlere ilk ağızdan sunacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.