Call of Duty: WWII Nazi Zombiler Fragmanı Paylaşıldı
|

Call of Duty: WWII Nazi Zombiler Fragmanı Paylaşıldı

Efsanevi fps (birinci şahıs nişancı) oyunlarından Call of Duty: WWII Nazi Zombiler‘den fragman yayınlandı.

Nazi Zombiler, Call of Duty: World War 2’nin The Darkest Shore’dan sonra ikinci bölümü olacak. Activision ve Sledgehammer Games’in beraber çalışacağı bu oyun hayranlarına tehlikeli bir maceranın kapılarını açıyor. Mittelburg’da yaşanan felaket günlerinin ardından mürettebat, Doktor Straub’un Almanya’nın hemen kuzeyinde bir adada olduğunu öne süren bilgi alıyor. Sis altında batan bu adada Nazi havası ve deniz gücü ile çevrilidir. Undead ile tarama yapıyor. Marie, Drostan, Olivia ve Jefferson’ın Darkest Shore’un gizemli sırlarını ortaya çıkarmak için bunlarla savaşmaları gerekiyor. Doctor Who’dan David Tenant, Daredevil’den Elodie Yung, Vikingler dizisinden Katheryn Winnick, Ving Rhames ve Udo Kier oyuna sesleriyle destek oluyor.

 Call of Duty: WWII Nazi Zombies

 

The Darkest Shore’un da bu DLC paketine ekleneceği Call of Duty: WWII :  The Resistance: DLC Pack 1 paketi 30 Ocak’ta önce PlayStation 4 ardından Xbox One için çıkacak. Fragmanı ise aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.