Büyük İkramiyeyi 14 Kez Tutturan Matematikçiden Loto Kazanma Formülü
|

Büyük ikramiyeyi 14 kez tutturan matematikçi Loto Kazanma Formülü‘nü açıkladı.

Stefan Mandel kimdir?

Romanya ve Avustralya vatandaşı Mandel’in bu formülüyle büyük ikramiyeyi sizde kazanabilirsiniz. Mandel komünist rejim dönemi sırasında Romanya’da ayda 88 dolar maaşla çalışıyormuş. Sonrasında Avustralya’ya göç eden ünlü matematikçi şu zamana kadar geliştirdiği formül ile büyük ikramiyeyi defalarca kez kazandı. Stefan Mandel 14 kez kazandığı ve oluşturduğu kombinasyonlar ile ilgi çekiyor.  Ancak şimdiden yatırımcılarınızı bulmaya başlasanız iyi olur. Çünkü size binlerce yatırımcı gerekiyor. Bunlar için 6 adet koşul tanımlayan matematikçi 6 büyük ikramiye içinden 5 tanesini kazanabileceğini belirtiyor.

How to win the lottery according to a Romanian-Australian Mathematician won 14 times

Stefan Mandel’in 6 Koşulda Lotoyu Tutturma Formülü:

  • Muhtemel çıkacak kombinasyonların sayısını hesaplayınız. Örnek olarak Milli Piyango tarafından düzenlenen Sayısal Loto’da 1’den 49’a kadar 6 sayı bilinmesi lazım. Bu da toplam 13 milyon 983 bin 816 kombinasyon demektir.
  • Lotoda büyük ikramiye miktarının bunun en az 3 katı olduğu zamanı bekleyiniz. Mandel’in hesaplamalarına göre Türkiye’de bu yöntemi kullanmak için Sayısal Loto’da büyük ikramiyenin 42 milyon TL’yi geçmesi gerekiyor.
  • Her kombinasyon için para yatıracak bir yatırımcı bulunuz.
  • Her kombinasyon için farklı bir loto oynayın ve kuponların çıktısını alın.
  • Oluşan milyonlarca kuponu loto bayisine götürün.
  • Ve ikramiyeyi kazanın. Yatırımcılara paralarını ödeyin. (1987’de 1.3 milyon dolar kazandığı ikramiyeden geriye ise Mandel’e 97 bin dolar pay kalmış.)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.