Bu Hafta Sinemalarda Vizyona Girecek Filmler (28 Aralık - 4 Ocak)
|

Bu Hafta Sinemalarda Vizyona Girecek Filmler (28 Aralık – 4 Ocak)

Her hafta olduğu gibi bu hafta da vizyonda yeni filmler var. Bu hafta vizyondaki filmler listemiz ile yeniden karşınızdayız.

İşte bu hafta vizyondaki filmler :

Aquaman

Arthur Curry, Atlantis’in sualtı krallığının mirasçısı olduğunu öğrenir. Ardından halkına liderlik etmek ve dünyaya bir kahraman olmak için yarı-kardeşi Orm, Atlantis’den tahtını korumaya çalışacak.

Yönetmen: James Wan
Oyuncular: Jason Momoa, Amber Heard, Willem Dafoe

Mary Poppins: Sihirli Dadı

Filmde Buhran döneminde bir Londra’da gidiyoruz. Büyümüş olan Jane ve Michael Banks, Michael’ın üç çocuğuyla birlikte, kişisel kayıplardan sonra esrarengiz Mary Poppins tarafından ziyaret ediliyor. Eşsiz büyülü yetenekleri sayesinde ve arkadaşı Jack’in yardımıyla, ailenin neşeyi yeniden keşfetmesine ve hayatlarında kaygı duymasına yardımcı olmasıyla macera sürüyor.

Yönetmen: Rob Marshall
Oyuncular: Emily Blunt, Lin-Manuel Miranda, Ben Whishaw

Eşitlik Savaşçısı / On the Basis of Sex

Biyografik dram filminde insan hakları savunucusu Ruth Bader Ginsburg’un hayatına odaklanılacak. Ruth Bader Ginsburg’un öyküsü, eşit haklar mücadelesi ve ABD Yüksek Mahkemesi Adaleti olmak için üstesinden gelmek zorunda kaldığı Anayasa Mahkemesi’nin uyguladığı yüzyıllık cinsiyet ayrımcılığını tersine çevirmeye ve kararı bozdurmak için büyük bir mücadele verecek.

Yönetmen: Mimi Leder
Oyuncular: Felicity Jones, Armie Hammer, Justin Theroux

Troller ve Dinozorlar

Troller ve Dinozorlar

Troller ve Dinozorlar animasyonu, hapsedilen kralı kurtarmak için macera dolu bir yolculuğa çıkan Leaf ve Bellyrumble’nin hikayesini anlatıyor. Alex Sebastian’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosunu BC Furtney kaleme alıyor. Animasyon türündeki filmin seslendirme kadrosunda Kj Schrock, Tina M. Schuster, Sarah Taylor yer alıyor.

Börü

Altı bölümlük Börü dizisinin finalinin gerçekleştiği filmdir.

Yönetmen: Can Emre, Cem Özüduru
Oyuncular: Serkan Çayoğlu, Murat Arkın, Atıf Emir Benderlioğlu

Süper Ayı

Birbirlerine sımsıkı bağlı Dash ve Zack kendilerini bir anda avcıların ağından kaçarken bulurlar. Oğlu Zack’ i kaçıran hayvan tüccarlarını bulmak için yanına ajan köpek Hamilton’ ı da alan Dash, avcıların yerini bulup oğlunu kurtarabilmenin yollarını ararken, göründüğünden çok daha akıllı Zack’ in de diğer hayvanları da kurtaracak bir kaçış planı vardır. Baba-oğul tekrar bir araya geldiğinde, aralarındaki bağ çok daha kuvvetli ve sevgi dolu olacaktır.

Yönetmen : Wang Qi

Senaryo : Ding Wei

Güven / Trust

Ali ve Meryem’den oluşan aile, görünüşte sıradan bir ailedir. Meryem’in evlenmeden önce aşık olduğu Ferit’ten bir çocuğu vardır. Ali’nin ikisini de bağrına basmasıyla gerçek bir aile olurlar. Fakat aradan geçen onca yılın ardından Ferit’in dönmesi tüm dengeleri değiştirmesiyle olaylar karmaşık hale gelecektir.

Yönetmen: Sefa Öztürk
Oyuncular: Bülent Çolak, Serkan Keskin, Feride Çetin

Müsaadenizle Büyükler

Ormanda terk edilmiş köpeklere sıcak bir yuva hazırlamak için bir grup çocuk toplanır. Herkesten habersiz gizlice köpekleri beslemeye başlarlar.Çocuklar, sahipleri tarafından ormana terk edilmiş köpeklerin hayatta kalması için mücadele ederken, kötü niyetli birileri de köpekleri yok etmek için harekete geçmiştir. Sitenin güvenlik müdürü Hakan’ın (Emre Altuğ) desteğini alan çocuklar kendilerini zorlu ve fantastik bir maceranın içinde bulacaklardır.

Yönetmen: Talip Karamahmutoğlu
Oyuncular: Emre Altuğ, Enes Göçmen, Efecan Koçyiğit

Chef

Chef, hayatlarındaki sorunlardan bunalan ve farklı yönlere savrulan evli bir çiftin hikayesini konu ediyor.

Yönetmen: Mehmet Gün
Oyuncular: Bekir Aksoy, Müge Ulusoy, Şebnem Köstem

Trileçe

Trileçe, akrabalarını bulmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkan küçük bir çocuğun hikayesini konu ediyor.

Yönetmen: Ahmet Sönmez
Oyuncular: Derda Yasir Yenal, Emirhan Oktay, Semra Dinçer

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.