Bu Hafta Sinemalarda Vizyona Girecek Filmler (21 Aralık - 28 Aralık)
| |

Bu Hafta Sinemalarda Vizyona Girecek Filmler (21 Aralık – 28 Aralık)

Her hafta olduğu gibi bu hafta da vizyonda yeni filmler var. Bu hafta vizyondaki filmler listemiz sizleri bekliyor.

İşte bu hafta vizyona girecek filmler :

Bumblebee

Transformers karakterlerinden biri olarak 1987 yılında yaşayan Bumblebee, küçük bir Kaliforniya sahil kasabasında bir çöplüğe sığınacak bir yer bulur. Charlie ise 18 yaşına girecek olan ve dünyadaki yerini bulmaya çalışırken savaşta yaralanıp hasar gören bu robotu tamir etmeye çalışır. Bu sırada onun apayrı güçleri olduğunu farkederek onunla Decepticonlar’dan saklanması için bir maceraya atılır.

Yönetmen: Travis Knight
Oyuncular: Hailee Steinfeld, John Cena, Jorge Lendeborg Jr.

Soğuk Savaş / Cold War

Siyah beyaz olarak öne çıkan filmde, 1950’lerde Polonya, Berlin, Yugoslavya ve Paris’te Soğuk Savaş’ın arka planında gerçekleşen tutkulu bir aşk hikayesi anlatılıyor.

Yönetmen: Pawel Pawlikowski
Oyuncular: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc

Aşkın Algoritması / Zoe

Yakın bir gelecekte geçen filmde, sınırları zorlayan teknoloji ve algoritmalar, romantik ilişkileri bir bilime indirgemiştir. Bilgisayarda yapılan simülasyonlar ilişkilerin uyumunu ve ömrünü bulmakta; öte yandan şirketler tarafından dizayn edilen yapay zekalı sentetik eşler, insanlara romantik ilişkilerde aradığı her şeyi vermektedir. Cole ve Zoe, ideal android eşler tasarlayan ve bu teknolojiyi geliştiren bir şirkette çalışan iki mühendistir. Aralarındaki profesyonel ilişki, zamanla romantik bir boyuta evrilir. Fakat android robotlardan Ash’in de Zoe’ye ilgi duymaya başlaması, Zoe’nin bazı gerçeklerle yüzleşmesini izleyeceğiz.

Yönetmen: Drake Doremus
Oyuncular: Ewan McGregor, Léa Seydoux, Christina Aguilera

Garantili Ölüm (Yoksa Paran İade)

İntihar etmek için dokuzuncu başarısız girişimini yapmıştır. 27 yaşındaki William intiharını gerçekleştirmek için yaşlı bir suikastçiye gider. Ancak hayatının aşkını bulmasıyla bu profesyonelden kurtulması gerekirken başlarına gelen komik maceralarını izleyeceğiz.

Yönetmen: Tom Edmunds
Oyuncular: Aneurin Barnard, Tom Wilkinson, Marion Bailey

Yanımda Kal

Filmde, işkolik olan bir adam ile sokak şarkıcısı bir kızın aşk hikayesi anlatılıyor.

Yönetmen: Mustafa Uğur Yağcıoğlu
Oyuncular: Çağlar Ertuğrul, Meriç Aral, Murat Aygen

Sükut Evi

Malatya Uluslararası Film Festivali’nde gösterilen film, hayattan bunalan bir adamın kendisini yola vurması ile karmaşıklaşan yaşamını anlatmaya çalışıyor.

Yönetmen: Cafer Özgül
Oyuncular: Melih Selçuk, Ece Özdikici, Mehmet Özgür

Zerk

Filmde kızını, gölde boğularak ölmesi ile kaybeden Fatma hemşire bir süre sonra kızının ölmediğini uyuduğunu düşünerek kızını mezarından çıkarıp evine getiriyor. Akli dengesini günden güne yitiren kadın sonunda kendini asarak intihar eder. Uyku bozukluğu tedavisi gören ve hafızasını büyük ölçüde yitirmiş olan bir adam, yıllar önce yaşanmış bu olayı kabuslarında görmeye başlar. Hiçbir ilgisi olmadığı halde bu yaşanılanları neden görmektedir. Ve yıllar önce yaşanmış bu olay yeniden araştırılmaya başlanır.

Yönetmen: Battal Karslıoğlu
Oyuncular: Ahu Sungur, Ergün Demir, Açelya Elmas

Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü!

Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü!

Serinin beşinci filminde Ayı Kardeşler ve Oduncu Vik, icat ettikleri küçültme cihazını denerken yanlışlıkla kendilerini küçültürler. Şimdi, hem eski boylarına dönebilmek, hem de ekosisteme zarar veren kirliliği durdurmak için kendilerine yabancı gelen kocaman bir dünyada yepyeni bir yolculuğa çıkmaları gerekecektir.

Yönetmen: Leon Ding
Oyuncular: Bingjun Zhang, Zhang Wei, Xiao Tan

Hayatım Yalan

Maya adlı karakterimiz artık 40 yaşına gelmiştir. Büyük bir alışveriş merkezinde çalışan Maya, işinde pek başarılı değildir. Bu yüzden kendini zorlayarak yeni şeyler yapmak ister. Bunu da çevresine ispat etmeye çalışacaktır.

Yönetmen: Peter Segal
Oyuncular: Jennifer Lopez, Leah Remini, Vanessa Hudgens

Ruh Çağırma Seansı / Ouija House 

Filmde Samantha adlı karakter, kötü durumdaki annesine destek olmaya çalışan bir lisans öğrencisidir. Genç kız bu uğurda hazırladığı kitap projesi ile ilgili araştırma yapmak için karanlık geçmişe sahip bir eve gitmeyi planlar. Annesi, kızının eve gitmesine karşı çıksa da, Samantha arkadaşlarıyla birlikte gizemli eve gider. Başlarda her şey yolundadır. Fakat gece ruh tahtasıyla oyun oynamaya karar veren ekip, farkında olmadan şeytani bir varlığı eve çağırır. Samatha ve arkadaşları için kendilerine musallat olan varlıktan kurtulup hayatta kalmak adına bir mücadelesi artık başlamıştır.

Yönetmen Ben Demaree
Oyuncular: Dee Wallace, Tara Reid, Mischa Barton

https://www.youtube.com/watch?v=WGQG0W_vbr8

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.