Bu hafta 9 film vizyona giriyor! Vizyona girecek filmler! (17 Mayıs 2019)
| |

Bu hafta 9 film vizyona giriyor! Vizyona girecek filmler! (17 Mayıs 2019)

Mayıs ayının ikinci haftasında vizyona girecek 7 adet film yer alıyor. Bu hafta vizyondaki filmler neler hep beraber bir göz atalım. Bu hafta vizyona girecek filmler öncesi geçen hafta Avengers: Endgame ve Pokémon Dedektif Pikachu gibi yapımlar Box Office Türkiye listesinde zirvede yer alıyor. Onları ise vizyondaki filmler John Wick 3: Parabellum ile Kulyas: Lanetin Bedeli filmleri takip ediyor. Avengers: Endgame filmi henüz ilk haftasında 1.318.031 seyirciye 17.977.133 TL gelir ile ulaşarak yeni bir rekor kırmasıyla dikkat çekmişti. Bu hafta bir başka çok izlenmesi beklenilen John Wick 3: Parabellum filmi vizyona giriyor.

Bu hafta vizyona girecek filmler:

John Wick: Chapter 3 – Parabellum

Haftanın en çok beklenen filminde Keanu Reeves emekliye ayrılmış bir tetikçiyken Rus Mafyası tarafından tekrar aksiyona katılacaktır. Suçluların yer altı dünyasında efsane olan John Wick karakterinde başta Zero olmak üzere düşmanlarının acımasızca peşine düşüp intikamını almaya çalışacak. Bu aksiyon sırasında sığındığı Sofia ise bu olay için pek istekli değildir. Ancak o da ikna olduğunda intikam ve kefaret hikayesi New York’un hiç bilinmeyen ara sokaklarında geçiyor.

Yönetmen: Chad Stahelski

Oyuncular: Keanu Reeves, Halle Berry, Laurence Fishburne

https://www.youtube.com/watch?v=VPOd63Ff4rw

Gün Batımı / Sunset

Filmde, Írisz Leiter adındaki bir genç bir kız, 1913 yılında I. Dünya Savaşı’ndan önce Budapeşte’de güçlü ve korkusuz bir kadının kardeşini aramaya çıkması anlatılıyor. Drama türündeki film ilk olarak Venedik ve Toronto Film Festival‘lerinde prömiyer gösterimini yapmıştı.

Yönetmen: László Nemes

Oyuncular: Juli Jakab, Vlad Ivanov, Evelin Dobos

UglyDolls

Kelly Asbury’nin yeni animasyon filminde birbirinden şirin karakterler bulunuyor. David Horvath, Sun-min Kim ve Erica Rivinoja’nın yazdığı senaryoda Uglyville kasabasına konuk oluyoruz. Özgür ruhlu UglyDolls’un farklı olmak, sevilmek arzusuyla mücadele etmek ve nihayetinde gerçekte kim olduğunuzu keşfetmek için en çok neyin önemli olduğuyla ilgili olarak yüzleştiği bir macera anlatılıyor.

Yönetmen: Kelly Asbury

Oyuncular: Kelly Clarkson, Nick Jonas, Pitbull

Bikes. The Movie / Bisikletler

Bu animasyon yapım içinde dağlarla çevrili, içinde şırıl şırıl derelerin aktığı küçücük bir kasaba olan Spoksvil’de, rengarenk bisikletler mutlu bir hayat sürmektedir. Kahramanımız Spidi, cesur ve arkadaş canlısı bir dağ bisikletidir. Kasabanın postanesinde çalışsa da bir yarış bisikleti olmak hayallerini süslemektedir. Günün birinde efsanevi yarış bisikleti Rak kasabaya geri döndüğünde, Spidi yarış bisikleti olabilmek için Rak’tan yardım alabileceğini düşünerek çok heyecanlanır. Ancak Rak’ın kasaba için kötü planları vardır. Şimdi Spidi ve arkadaşlarının güçlerini birleştirerek kasabalarını kurtarmaları gerekecektir.

Yönetmen: Manuel J. García

Oyuncular: Carlos Latre, María Querol, Anabel Alonso

Blanche Comme Neige / Masumiyetin Dayanılmaz Çekiciliği

Claire, oldukça güzel genç bir kadındır. Üvey annesi Maud O’nu, babasından kalan otelde tıpkı bir hizmetçi gibi çalıştırmaktadır. Bir süre sonra üvey annenin genç sevgilisi, Claire’e aşık olur. Kıskançlık sınırlarını aşan ve üvey kızına tahammülü kalmayan Maud, O’ndan kurtulmaya karar verir. Ulaştığı küçük kasabada 7 erkek Claire’e tutku ile bağlanacaktır.

Yönetmen: Anne Fontaine

Oyuncular: Lou de Laâge, Isabelle Huppert, Charles Berling

Lanetli Kapı “Paranormal Orman”

Küçük bir kasabada yaşayan ailenin hayatı, bir gün ormana yaptıkları bir gezi sırasında gizemli bir kapı bulmaları ile bambaşka bir hal alır. Kapıyı bulmalarından sonra hayatları kötüye gitmeye başlayan aile, bu gizemli kapının sırrını öğrenmeye karar verir. Keşfettikleri şey, sadece artık kullanılmayan bir kapı mı, yoksa kimsenin öğrenmek istemeyeceği karanlık bir gerçeğe açılan bir kapı mıdır? sorusunun yanıtı aranıyor.

Yönetmen: Billy Chase Goforth

Oyuncular: Katherine Forbes, CJ Jones, Jennifer Pierce Mathus

İçerdekiler

Bu film, darbe döneminde gözaltına alınıp sorgulanan bir öğretmenin hikayesini anlatıyor.

Yönetmen: Hüseyin Karabey

Oyuncular: Caner Cindoruk, Settar Tanrıöğen, Gizem Soysaldı

Kim Daha Mutlu

“Kim Daha Mutlu” bir düğün ve sonrasında yaşananlarla içiçe geçen hayatların komik, romantik hikayesini anlatıyor.

Yönetmen: Hakan Haksun

Oyuncular: Serenay Aktaş, Ecem Özkaya Üstündağ, Emre Kıvılcım

Çakallarla Dans 5

Film, şartı tahliye ile salınan çakallar grubunun yasağı delip atıldıkları maceraları konu ediyor.

Yönetmen: Murat Şeker

Oyuncular: Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.