Bu hafta 6 yeni film vizyona giriyor! Vizyona girecek filmler! (24 Mayıs)
| |

Bu hafta 6 yeni film vizyona giriyor! Vizyona girecek filmler! (24 Mayıs)

Mayıs ayının son haftasında vizyona girecek 6 adet yeni film yer alıyor. Bu hafta vizyondaki filmler neler hep beraber bir göz atalım. Bu hafta vizyona girecek filmler öncesi geçen hafta John Wick 3: Parabellum ve Avengers: Endgame gibi yapımlar Box Office Türkiye listesinde zirvede yer alıyor. Onları ise vizyondaki filmler Pokémon Dedektif Pikachu ile Uglydolls filmleri takip ediyor. Avengers: Endgame filmi toplamda 2.437.293 seyirciye 44.085.093 TL gelir ile ulaşarak yeni bir rekor kırmış oldu. Bu hafta bir başka çok izlenmesi beklenilen Aladdin filmi vizyona giriyor.

Bu hafta vizyona girecek filmler:

Aladdin

Senaryosunu John August’un Ritchie ile beraber yazdığı filmde Aladdin adındaki bir genç çocuğun bir sihirli lamba bulmasıyla başından geçen maceralar anlatılıyor.

Yönetmen: Guy Ritchie

Oyuncular: Will Smith, Mena Massoud, Naomi Scott

Sınır / Gräns

Genç bir kadın olan Tina gümrük memuru olarak çalışır. Hem iş arkadaşları hem de çevresindekiler onun tuhaf biri olduğunu düşünür. Fakat Tina işinde oldukça başarılıdır. Alıncı hissi sayesinde kaçakçıları kolayca ortaya çıkarır. Bir gün gizemli bir adam olan Vore ile karşılaşınca işler biraz karışır. Tina adamın bir şey sakladığından emindir fakat bunu bir türlü ispatlayamaz. Bu olay Tina’nın hayatını sorgulayıp gerçeklerle yüzleşmesine neden olur.

Yönetmen: Ali Abbasi

Oyuncular: Eva Melander, Eero Milonoff, Jörgen Thorsson

Şeytanın Kapısı

Film, İrlanda’da yaşanan tuhaf olayları araştırmakla görevli iki rahibin yaşadıklarını konu ediyor. Rahip Thomas Riley ve Rahip John Thornton, Vatikan tarafından bir olayı araştırmak için İrlanda’ya gönderilmesiyle olağanüstü olaylar üzerinde ilerliyor.

Yönetmen: Aislinn Clarke

Oyuncular: Lalor Roddy, Ciaran Flynn, Helena Bereen

Karanlık Lanet / The Dark

Küçük bir kasabanın hemen dışında “Şeytan’ın İni” adında, içine giren hiç kimsenin sağ çıkamadığı ormanlık bir bölge vardır. Kasabada yaşayanların söylediğine göre, katledilen genç bir kızın ruhu bu ormanda dolaşmakta, avlanmakta ve ormana girmeye cesaret eden herkesi vahşice öldürmektedir.

Yönetmen: Justin P. Lange

Oyuncular: Nadia Alexander, Toby Nichols, Karl Markovics

Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak

Genç ve acemi bir dedektifin yolu yanlışlıkla yerel bir üniversitede çalışan antropoliji hocasıyla kesişir. Hayırsever birisi tarafından desteklenen Nelly ile obsesif Simon kendilerini kanıtlamak için bir maceraya başlarlar. Simon bir kaşifin eski günlüğünü rehber alarak ilerdiği yolda, efsanevi yaratığın inine doğru ilerlerken Nelly, bilgeliği ile onu bir dizi tehlikeden kurtarmaya çalışacaktır.

Yönetmen: Pierre Gréco, Nancy Florence Savard

Oyuncular: Sylvie Moreau, Guillaume Lemay-Thivierge, Rachid Badouri

Aykut Enişte

Bir damat iki aile. Kendi halinde kimsesiz bir adam olan Aykut bir anda kendini iki ailenin damadı olarak bulursa ne olur? sorusunun yanıtı aranıyor. Cem Gelinoğlu’nun senaryosunu yazıp başrollerini Melis Babadağ ve Ege Kökenli’yle paylaştığı Aykut Enişte, kendine bir aile arayan Aykut’un sıcak hikayesini anlatıyor. İzlerken kahkahalarınıza hakim olamayacaksınız.

Yönetmen: Onur Bilgetay

Oyuncular: Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Ege Kökenli

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.