Bruce Springsteen rehberliğindeki Blinded by the Light fragmanı yayında!

Bruce Springsteen şarkıları içeren biyografik Blinded by the Light filminden ilk fragman yayınlandı.

Dünya prömiyerini ocak ayında Sundance Film Festivali’nde yapan film hakkında birçok olumlu yorum yapıldı. Bu olumlu yorumlar sebebiyle Bend It Like Beckham ile tanınan Kenyalı yönetmen Gurinder Chadha‘nın yeni filmi de merakla bekleniyor. Gazeteci Sarfraz Manzoor’un “Greetings from Bury Park” adlı anılarından uyarlanacak biyografik drama filminde Pakistan asıllı Javed adlı bir gencin hikayesine odaklanıyor.

Bruce Springsteen şarkılarıyla isyan etmek

Bruce Springsteen şarkılarıyla isyan etmek

Manzoor’un senaryosunu Paul Mayeda Berges ile yazdığı film, 1987 yılında Margaret Thatcher’ın İngiltere’sinde geçiyor. 16 yaşında bir genç, Luton kasabasında yaşıyor. Babasının yakın zamanda görevine son verilmesi ve mahallenin dazlakları tarafından maruz kaldığı zorluklar ona zor günlerini her gün hatırlatıyor. Genç Javed‘in gerçekten istediği şey ise yazar olmak (babasının onaylamadığı veya anlamadığı bir şey). Yeni edindiği bir arkadaşının borç vermesiyle aldığı Bruce Springsteen kaseti, Javed’in hayatını değiştiriyor. Javed yazar olarak kendi sesini bulmaya çalışırken etrafındaki ırkçılığa karşı durması ve babasının katı ideallerine meydan okuması için bu şarkılar onun hayatındaki değişimler için cesaret veriyor.

Oyuncu kadrosunda başroldeki Viveik Kalra’ya Kulvinder Ghir, Meera Ganatra, Nell Williams, Aaron Phagura, Hayley Atwell, Dean-Charles Chapman ve Hayley Atwell gibi isimler eşlik ediyor. Blinded by the Light filmi 14 Ağustos 2019 tarihinde vizyona girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Guardians Of The Galaxy Vol. 2 ‘den Bir Fragman Daha

“Guardians Of The Galaxy Vol. 2” için yeni fragman Jimmy Kimmel’in şov…

(English) Efsane Super Fly Filminin 2018 Versiyonundan İlk FragmanFuture Releases a First Teaser Trailer for Superfly Remake

Polisiye ve aksiyon türündeki efsanevi “Super Fly”ın 2018 versiyonu “SuperFly”dan ilk fragman paylaşıldı.…