Breaking Bad Filmi El Camino'nun Netflix Türkiye fragmanında sansür

Breaking Bad Filmi El Camino’nun yeni bir fragmanı yayınlandı. Jesse Pinkman’ın görüldüğü Netflix Türkiye‘ye özel video içeriğinde ufak bir sansür yer alıyor.

Netflix tarafından yayınlanacak olan El Camino: A Breaking Bad Movie adlı yapımının çekimleri gizli bir biçimde bitirilmişti. Bu durum için yapımın dizi versiyonunda yer alan Bob Odenkirk, “Bunun hakkında çok farklı şeyler duydum, ancak dizinin filmiyle ilgili heyecanlıyım. Onu görmek için sabırsızlanıyorum. İnanması çok zor ama hali hazırda filmi çektiler. Ne dediğimi anlıyor musun? Nasıl gizli tuttular? Ama tuttular. Filmi gizli tutarak inanılmaz bir iş yaptılar. ” diyerek heyecanını belirtmişti. Kısa bir süre önce yayın tarihi ve ardından ufak bir müzik videosu tadında klibi paylaşılan filmin yeni fragmanında Jesse Pinkman karakterini görüyoruz.

İlginizi Çekebilir: El Camino: A Breaking Bad Movie, Jesse Pinkman fragmanı yayında!

Breaking Bad filmi 11 Ekim’de yayınlanıyor

Aaron Paul’un başrolünde yer aldığı El Camino: A Breaking Bad Movie adlı yapımın yayınlanmasına az bir süre kaldı. Yayınlanan yeni fragmanda New Mexico’da bir çölde arabası park etmiş bir şekilde duran Jesse Pinkman karakterini ve radyodan gelen sesler yer alıyor. Bu fragmanın Netflix Türkiye özelindeki paylaşımında ise sigaranın sansürlendiğini görüyoruz. Bu durum kısa süre önce RTÜK tarafından yapılan denetime karşı yapıldığını tahmin ediyoruz. RTÜK’ün bundan sonraki yapımlarda nasıl bir etkisi olacağını zamanla göreceğiz. Filmde ise dizinin başrol oyuncusu Bryan Cranston’un rol alıp almayacağı henüz bilinmiyor.

El Camino: A Breaking Bad Movie adlı film 11 Ekim 2019 tarihinde Netflix kütüphanesine eklenecek.

Breaking Bad Filmi’nin sansürlü versiyonu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…