Breaking Bad 10. Yıla Özel Fotoğraf Çekimiyle Yeniden Bir Araya Geldi

Breaking Bad 10. Yıla Özel Fotoğraf Çekimiyle Yeniden Bir Araya Geldi

Breaking Bad dizinin yayınlanmasının 10. yılı şerefine özel bir fotoğraf çekiminde buluştu.

Better Call Saul olarak spin-off’un 4. sezonuna hazırlandığımız şu günlerde efsane kadro yeniden bir araya geldi. Entertainment Weekly platformunun dergisi için bir araya gelen ekip önce topluca ve sonrada teker teker fotoğraf çekildiler. Vince Gilligan’in yaratıcılığını yaptığı dizide  lisede kimya öğretmeni olan Walter White (Bryan Cranston), maddi açıdan ailesinin gereksinimlerini karşılayabilmek için araba yıkamacısına girmiştir. Kısa bir süre sonra ileri derecede akciğer kanseri olduğunu ve çok kısa bir ömrünün kaldığını öğrenir. Walter White adlı karakterimiz ailesine para bırakmak için bir yol düşünür. Bu sırada uyuşturucu yaptığını bir rastlantı sonucu öğrendiği eski öğrencisi Jesse Pinkman (Aaron Paul) ile birlikte metamfetamin yapımı icra etmeye başlamasıyla maceralar peşi sıra gelir. Başrollere fotoğraf çekiminde Bob Odenkirk, Anna Gunn, Dean Norris, Betsy Brandt, Giancarlo Esposito, Jonathan Banks ve RJ Mitte eşlik ediyor.

'Breaking Bad' Reunion: Cast Looks Back At Iconic Show's Legacy

Dizinin oyuncuları da bir gün spin-off olan Better Call Saul için bir araya geleceklerini de belirtiyor.

 

Breaking Bad Reunion: Cast Photos Entertainment Weekly 1 Breaking Bad Reunion: Cast Photos Entertainment Weekly 2 Breaking Bad Reunion: Cast Photos Entertainment Weekly 4 Breaking Bad Reunion: Cast Photos Entertainment Weekly 5 Breaking Bad Reunion: Cast Photos Entertainment Weekly 6

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.