Brad Pitt ve Tilda Swinton’ın Bulunduğu War Machine’den Fragman

Brad Pitt, Tilda Swinton ve Ben Kingsley bulundurarak kadro olarak zirveye oynayan War Machine‘den yeni fragman geldi.

Oyuncu kadrosunda Anthony Michael Hall, Lakeith Stanfield, Emory Cohen, Topher Grace, Will Poulter, RJ Cyler, Alan Ruck, Scoot McNairy ve Meg Tilly’nin de yer aldığı filmin baş yapımcılığını üstlenen James Skotchdopole’un ile Ian Bryce, Brad Pitt, Dede Gardner ve Jeremy Kleiner da yapımcı olarak bulunuyor. Yazar-yönetmenliğini Animal Kingdom’dan bildiğimiz David Michôd‘un yaptuğı, günümüze ait filmde, bir ABD Generali’nin roller coaster yükselişini ve gerilemesini, kısmen gerçeklik, kısmen vahşi bir parodi olarak yeniden canlandırıyor; aralarındaki çizginin bugün nerede olduğu izlenimini yükseltiyor. O, doğmuş bir liderin son derece kendine güvenen, aptallığın karanlık yüreklerine doğru yürümekte olduğu saçma bir savaş öyküsü biçiminde bir kuruluş karşıtı, askeri öncesi araştırmadır. Hikayenin özünde, Brad Pitt’in Afganistan’daki NATO güçlerine komuta etmek için bir rock yıldızı gibi atılmış başarılı, karizmatik bir dört yıldızlı genelkaya yatkın bir şekilde girmesi, sadece kendi kibirlenişi ve bir gazetecinin engellemeyeceği engellenen maruz kalması nedeniyle aşağı alınması gerekiyor . War Machine, askerlere borçlu olduğumuz borçları, yönlendirildikleri amaçları sorgulamaya çağırmasını izleyeceğiz.

Oyuncu kadrosunda Anthony Michael Hall, Lakeith Stanfield, Emory Cohen, Topher Grace, Will Poulter, RJ Cyler, Alan Ruck, Scoot McNairy ve Meg Tilly’nin de yer aldığı filmin baş yapımcılığını üstlenen James Skotchdopole’un ile Ian Bryce, Brad Pitt, Dede Gardner ve Jeremy Kleiner da yapımcı olarak bulunuyor. 26 Mayıs’ta Netflix ekranlarında bulunacak filmin yeni fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.