Brad Pitt ve Liv Tyler'ın yer aldığı uzay filmi Ad Astra fragmanı yayında!

Brad Pitt ve Liv Tyler’ın yer aldığı uzay filmi Ad Astra fragmanı yayında!

Brad Pitt ve Liv Tyler‘ın başrollerinde buluştuğu bilim kurgu türündeki Ad Astra (Yıldızlara Doğru) filminden yeni fragman paylaşıldı.

İki tanınmış oyuncunun bir araya geldiği bilim kurgu türüyle dikkat çekiyor. Brad Pitt‘i uzaya götürecek bu yapımda dünyanın geleceği söz konusu olacak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Two Lovers, The Immigrant ve The Lost City of Z gibi filmlerle tanınan James Gray oturuyor. Bilimkurgu yapımı Ad Astra’dan (Yıldızlara Doğru) filminin başrollerinde Pitt ve Liv Tyler‘a Tommy Lee Jones, Ruth Negga ve Donald Sutherland eşlik ediyor. James Gray ve Ethan Gross‘un beraber kaleme aldığı senaryoda ise bir oğlun kaybolan babasını bulması üzerine duruluyor.

Brad Pitt ve Liv Tyler'ın yer aldığı uzay filmi Ad Astra çok yakında vizyonda

Brad Pitt ve Liv Tyler’ın yer aldığı uzay filmi Ad Astra çok yakında vizyonda

Filmin konusunun resmi özeti ise şöyle: “Astronot Roy McBride (Brad Pitt) kayıp babasını bulmak ve gezegendeki yaşamı tehdit eden gizemi keşfedebilmek için solar sistemin dışına gönderiliyor. Roy McBride’ın bu görevi ile açığa çıkan sırlar insanlığın geleceğini tehlikeye atarken evrendeki yerimize dair önemli bilgiler anlatılacak.” Ayrıca bu proje ilk olarak 2016 yılında duyurulmuş fakat çekimlerine daha sonradan başlanmak durumunda kalınmıştı.

Gizem, gerilim türleriyle beraber uzayın derinliklerine ineceğimiz Ad Astra (Yıldızlara Doğru) filmi, 20 Eylül 2019 tarihinde vizyonda olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.