Rami Malek'ten Mercury'e Dönüşüm Bohemian Rhapsody Filminden Yeni Fragman

Rami Malek’in başrolünde yer aldığı Bohemian Rhapsody filminden yeni bir fragmanı yayınlandı.

Freddie Mercury’i Rami Malek’in canlandıracağı filmden yeni görüntülerle heyecanlanıyoruz. İlk önce Bryan Singer’ın yönetmenlik koltuğuna geçtiği ancak sonradan bıraktı/kovuldu tartışmalarıyla geçen süreç sonrası çekimlere Dexter Fletcher’la devam edilmişti. Anthony McCarten ve Peter Morgan’ın senaryosunu yazıyor. Queen biyografisi olacak yapımda Ben Hardy, Gwilym Lee ve Joseph Mazzello ise diğer grup üyelerine hayat veriyor. Aidan Gillen, Queen menajerlerinden John Reid‘ı Tom Hollander da sonraki dönem menajer Jim Beach‘i canlandıracak. Filmin gidişatı 1985’teki Live Aid konseri etrafında gelişecek olaylar ışığında kronolojik sırasıyla aktarılacak. 20th Century Fox firmasıyla dağıtılacak yapımın vizyon tarihi ise 2 Kasım olarak belirlendi.

New Bohemian Rhapsody Trailer Rami Malek Transform Into Freddie Mercury

Queen üyelerinden Roger Taylor ve Brian May filmin müziklerini yapacak. Rami Malek filmde Mercury’e benzemek için 50 saatlik bir kostüm parovası yaptığını da hatırlatalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.