Board Royale - Survival Card Game projesi Kickstarter'da!
|

Board Royale – Survival Card Game projesi Kickstarter’da!

Board Royale – Survival Card Game projesi Kickstarter‘daki yerini aldı. Masa ve kart oyunu sevenler için güzel bir haber geldi.

Arvis Games yeni projesini Kickstarter üzerinden fonlama desteğine açtı. Türkiye ve Kanada’dan geliştiricilerin dizayn ettiği oyun tasarımı ve özellikleriyle dikkat çekiyor. Oyun, 13 yaş üzeri 3-6 oyuncu aralığında 30-60 dakikalık bir oynanma süresine sahip olarak tanımlanıyor. Bu oyunu kolayca öğrenip arkadaşlarınızla saatlerce güzel vakitler geçirebileceğiniz belirtiliyor. Battle Royale kart oyunu bir adada yaşamda kalma mücadelesi olarak geçiyor. Minimum 2 oyuncu ile de oynayabileceğiniz oyunu 3 – 6 oyuncu aralığında oynamanız tavsiye ediliyor. Birilerine meydan okumak isterseniz daha fazla oyuncu ile bunu yapabilirsiniz. Oyun kutusu içeriğinde 140 kaynak kartı ve 60 parça kartı içeren temel deste olarak 200 kart yer alıyor. Oyunda ise herhangi bir oyuncu kaynakların dışındaysa, oyunu kaybeder. Ve son ayakta kalan oyunu kazanıyor.

Board Royale - Survival Card Game projesine Kickstarter sayfasından destek verilebiliyor

Board Royale – Survival Card Game projesine Kickstarter sayfasından destek verilebiliyor

Board Royale’i geliştirenler arasında Atakan Cankorur, Tuna Pamir, Mesut Usta, Ali Yagiz Kani, Simon Karatas, Damla Pekgoz, Idris Israpilov, ve Mert Can Ovali yer alıyor. Oyun şimdilik beta versiyonuyla beraber 11 dolarlık bir ücretle tüm dünyaya gönderilebiliyor. Ancak bu fiyatın bu kampanya sonrasında ucuzlayabileceği söyleniyor. Board Royale – Survival Card Game projesine destek vermek isterseniz Kickstarter sayfasına göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.