Black Mirror: Bandersnatch Filminden İlk Fragman Yayında [Netflix]

Black Mirror: Bandersnatch Filminden İlk Fragman Yayında [Video]

Bir süredir hakkında sıkça konuşulan Black Mirror: Bandersnatch filminden ilk fragman paylaşıldı.

Black Mirror: Bandersnatch Filmi Detaylar

Merakla beklenen Black Mirror filminin bütün detayları belli oldu. Farklı senaryolarına aşina olduğumuz dizinin yaratıcısı Charlie Brooker’la birlikte Annabel Jones’da yapımcı koltuğunda oturuyor. Öncesinde Twitter’dan yayınlanarak haber edilen yeni sezon için “The future will be brighter than ever.” başlığıyla kısa bir video paylaşılmıştı. Ancak yeni bir sezon yerine bir filmin geleceği haberleri sızdırıldı. Bugün itibariyle diziden ilk fragman ve diğer detaylar görücüye çıktı. David Slade’in yönetmenliğini yapacağı filmde, 1984 yılında genç bir programcı kapsamlı bir fantastik romanı video oyunu olarak uyarlarken gerçekliği sorgulamaya başlar. Bunun üzerinden çok geçmeden kendini akılalmaz bir mücadelenin içinde bulması anlatılacak. Oyuncu kadrosunda ise Asim Chaudhry, Alice Lowe, Will Poulter ve Fionn Whitehead bulunuyor.

Netflix Black Mirror: Bandersnatch Filmi

 

Filmin süresi 90 dakika olarak geçmesine karşın izleyenlerin yapacakları tercihlerle beraber 300 dakika yani 5 saatlik bir sürenin üzerine ulaşması mümkün olacak. Black Mirror: Bandersnatch 28 Aralık tarihinden itibaren yani yarın Netflix ekranlarında gösterime girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.