Black Mirror 5. sezon fragmanı ve yayın tarihi paylaşıldı

Black Mirror 5. sezon fragmanı ve yayın tarihi paylaşıldı

Distopik bir dünyanın gösterildiği dizinin yeni Black Mirror 5. sezon fragmanı ve yayın tarihi yayınlandı.

Charlie Brooker‘ın yaratıcılığını yapıp Annabel Jones’ın yapımcı koltuğunda oturduğu dizi her bölümüyle dikkat çekmeye devam ediyor. Dizinin yılbaşında yayınlanan interaktif filminin sonrasında kabul edilen yeni sezonuyla ilgili detaylar paylaşıldı. Sadece 3 yeni bölümden oluşacak bu sezonun oyuncu kadrosu iddialı görünüyor. Drama, macera, hiciv ve bilim kurgu türlerindeki dizinin bu sezonunda Miley Cyrus, Anthony Mackie ve Yahya Abdul-Mateen II gibi isimler öne çıkıyor. Öne çıkan bu isimlere ise Topher Grace, Andrew Scott, Pom Klementieff ve Angourie Rice gibi isimler eşlik ediyor.

Black Mirror 5. sezon konusu, yayın tarihi ve detaylar

Black Mirror 5. sezon konusu, yayın tarihi ve detaylar

Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayeleriyle kendinden söz ettirecek dizinin yaratıcısı yeni sezonla ilgili konuştu. Charlie Brooker yeni sezon için: “5. sezon için distopik ve negatif kurgular yerine daha iyimser bölümler ve hikayeler çekmek üzere çalışıyoruz. Dizinin ilginç olarak kalmasını sağlamaya çalışacağız.” bunları söylemişti. Ayrıca Brooker dizinin Striking Vipers adlı bölümüyle ilgili olarak: “Bu bölüm kimsenin beklemediği Marvel ve DC karşılaşması.” diyerek ortamı neşelendirmeye çalışıyor. İleri teknolojik gelişmeler ve insanlığın yarattığı icatların karanlıkla beraber geçeceği yeni sezon 3 bölüm sürecek. Ayrıca diğer bölümlerin ismi Smithereens ve Episode #5.3 (henüz belli değil) olacak.

Black Mirror 5. sezon 5 Haziran 2019 tarihinde Netflix ekranlarında olacak. Dizinin 5. sezon ilk fragmanına aşağıdaki bağlantıdan göz atabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=2bVik34nWws

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.