Teknoloji konusunda hayallerdeki distopyaları ekranlara sunan Black Mirror 4. sezonunun ilk bölümü Arkangel‘den fragman yayınlandı.

Bu sezon 6 bölüm olarak yayınlanacak olan dizinin bölüm isimleri şöyle : Crocodile, Arkangel, Hang the DJ, Uss Callister, Metalhead ve Black Museum olarak belirlenmiş. Her bölümünde farklı senaryo izleyip izleyemeyeceğimiz henüz belli olmasa da dizinin yaratıcısı Charlie Brooker’la birlikte Annabel Jones’da yapımcı koltuğunda oturmaya devam edecek olması kötüye gitmeyeceği yönünde umutlarımızı sürdürüyor.

2011’de ilk sezonu yayınlandığında yarattığı distopya örgüleri ile yayınlandığı Channel 4 tarafından ilgiyle takip edilen bir dizi oldu. Her bölümde farklı hikayeler, oyuncular tarafından sürdürülmeye devam ediyor. Bu sefer Netflix’le yola devam edecek dizinin yayın tarihine ise az bir süre kaldı.

Rosemarie DeWitt, Brenna Harding ve Owen Teague gibi oyuncuların bulunduğu Arkangel ilk bölüm olacak. Yönetmenlik koltuğunda ise Jodie Foster’ın oturduğu ve yayın tarihi belli olmayan dizinin fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.