Bir Zamanlar Çukurova 17.bölüm fragmanı yayınlandı! 16. bölüm izle

Bir Zamanlar Çukurova 17.bölüm fragmanı yayınlandı! 16. bölüm izle

Bir Zamanlar Çukurova 17. yeni bölümüyle 24 Ocak perşembe günü ATV ekranlarında yayınlanacak.

Bir Zamanlar Çukurova 16. bölümde neler oldu?

Dizinin bir önceki bölümün özeti: “Çukurova’da kartlar yeniden karılıyor! Yılmaz’ın kendi elleriyle kurduğu Sanayi Odası’nın Başkanı kim olacak? Kuşaklardır Adanalı olan Demir Yaman mı yoksa İstanbul’dan gelen Yılmaz mı? Züleyha yeni arabasıyla İstanbul’a mı kaçıyor? Demir kendi elleriyle kendi kuyusunu mu kazıyor? Züleyha’ya aldığı, konağın dilinden düşmeyen araba, Züleyha’nın kaçış planının bir parçası mı olacak? Sırlar bir bir ortaya çıkıyor, yer yerinden oynuyor. Kendi kafasına göre iş yapan Gaffur, bunun bedelini nasıl ödeyecek? Uhuletle ve suhuletle, Yamanların Demir’ini bitirme operasyonlarına devam eden Fekeli ve Yılmaz’ın sıradaki planları ne? Yeni karşılaşmalar, yine Çukurova’da olayların fitilini ateşleyecek.” Dizinin yeni bölümü ise şuan ATV ekranlarında devam edecek. Sebebi ise reklam gelirleri ve ara tatil durumundan dolayı bir süre yeni bölümlerin gecikmesi olarak söyleniyor.

Dizinin Oyuncuları

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Turgay Aydın, Selin Yeninci ve Sibel Taşçıoğlu

Aşağıdaki oynatma listesi ile 16. bölümü sırasıyla reklamsız bir şekilde izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm fragmanı!

https://www.youtube.com/watch?v=Q1gm4HKF9xc

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.