Bir hava yolu firması yolcularının hepsine bedava Nintendo Switch dağıttı
|

Bir hava yolu firması yolcularının hepsine bedava Nintendo Switch dağıttı

Nintendo Switch birçok kişinin hayallerini süsleyen bir oyun konsolu olarak beğeniliyor. Geçtiğimiz gün ise bir hava yolu firması da yolculara büyük bir sürpriz yaptı.

Nintendo adlı oyun konsolu firması sürprizlerine bir yenisini daha ekledi. NintendoSouthwest Hava Yolları firmasının San Diego’ya yolculuk eden uçağında bulunan herkese bedava Nintendo Switch dağıtmış. Ayrıca konsol ile birlikte geçtiğimiz günlerde çıkan ve satış anlamında firmaya büyük bir başarı yakalattıran Super Mario Maker 2 oyununu da hediye olarak vermişler. Bu yolculardan birisi de yazar Nicholas Friedman imiş ve bu sürprizi kendi Twitter adresinden paylaşmış. Ayrıca Gamespot sitesi hava yolu şirketine ulaşarak haberi onaylamış. Uçakta çalışan görevliler ise bu sürprizleri dağıtırken Mario şapkası giyerek buna uyum sağlamışlar.

Uçakta yolculuk eden herkese bedava Nintendo Switch sürprizi

Uçakta yolculuk eden herkese bedava Nintendo Switch sürprizi

Nintendo daha önce de aynı hava yolu ile benzer bir sürprize imza atmış ve Wii U konsolu ile birlikte yolculara Super Mario Maker hediye etmişti. Nintendo’nun bunu bir tür reklam çalışması olarak yaptığını belirtiyorlar. Belki de kısa bir süre sonra bununla ilgili bir video izleyebiliriz. Umarız böyle bir kampanya Türkiye içerisinde de gerçekleşir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.