Billie Eilish When We All Fall Asleep, Where Do We Go? Albümü Yayında!

Billie Eilish When We All Fall Asleep, Where Do We Go? Albümü Yayında!

Henüz 17 yaşında olan Billie Eilish, When We All Fall Asleep, Where Do We Go? adlı ilk albümü yayınlandı.

Uzun adıyla Billie Eilish Pirate Baird O’Connell Amerikalı şarkıcıdır. Genç yaşında Instagram ve YouTube ile ünlü olan isim Dave Grohl ve Thom Yorke’un olumlu yorumlarıyla giderek yükseliyor. İlk single’ı Ocean Eyes parçasıyla viral yollarla tanındı. Spotify’da 200 milyonu aşkın bir dinleme sayısına ulaşan bu parçayla beraber yüksek bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başardı. Ardından Don’t Smile at Me adlı EP’sini yayınlayarak Amerika kıtasında ilk sıraya yerleşip birçok ülkeden ilk 10’da yer aldı. 2017’de Apple Music‘in “Up Next” sanatçısı seçilen Eilish, ilk pop albümünü çıkardı. Pop türündeki bu albümde 14 şarkı yer alıyor. Abisi Finneas O’Connell’in hem yapımcılığını yaptığı hemde 12 parçanın sözlerini kaleme aldığı albüm şimdiden birçok platformda ön plana çıkıyor.

billie eilish when we all fall asleep where do we go album

Melankolinin üst düzeyde olduğu, gotik, bas ve ağır melodilerin sıkça yer aldığı albüm henüz satışa çıkmadan 800 bin adet satarak yeni bir rekora imza attı. Billie Eilish, When We All Fall Asleep, Where Do We Go? albümünü aşağıdaki bağlantıdan dinleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.