Billie Eilish - all the good girls go to hell müzik videosunu paylaştı!

Billie Eilish – all the good girls go to hell müzik videosunu paylaştı!

Billie Eilish, When We All Fall Asleep, Where Do We Go? albümünden all the good girls go to hell şarkısına çektiği müzik videosunu paylaştı.

Tam adıyla Billie Eilish Pirate Baird O’Connell Amerikalı 2001 yılında doğmuş bir şarkıcıdır. Henüz genç yaşında Instagram ve YouTube gibi platformlar ile ünlü olan isim birçok ünlü isimden de olumlu tepkiler alarak yükselmeye devam ediyor. İlk teklisi Ocean Eyes ile viral yollarla tanınan şarkıcı Spotify’da 200 milyonu aşkın bir dinleme sayısına ulaştı. Hemen ardından Don’t Smile at Me adlı EP’sini yayınlayarak Amerika kıtasında 1. sıraya yerleşip birçok ülkenin müzik listesinde ilk 10’da yer aldı. Ayrıca 2017 yılında Apple Music‘in “Up Next” sanatçısı olarak şeçilen Eilish, ilk pop albümünü 29 Mart 2019 tarihinde çıkardı.

Billie Eilish yeni all the good girls go to hell adlı müzik videosunda iklim değişikliği konusuna değiniliyor

Billie Eilish yeni all the good girls go to hell adlı müzik videosunda iklim değişikliği konusuna değiniliyor

Eilish yeni şarkısını albümde de çok dinlenilen bir parça olan all the good girls go to hell parçasına çekti. Los Angeles’ta çekilen ve Rich Lee‘nin yönetmenliğini üstlendiği klipte Eilish’i önce kanatlanıp sonra dünyaya düştüğünde bir petrol yığınına bulaşmasını görüyoruz. Petrol yığınından kurtulup özgürlüğüne kavuşmak için mücadele etmesi iklim değişikliğine yaptığı göndermeyi de paylaşıyor.

İlginizi Çekebilir: Billie Eilish’in When We All Fall Asleep, Where Do We Go? Albümü Yayında!

Eilish paylaşımında, “Şu anda dünyanın dört bir yanında milyonlarca insan liderlere dikkat etmeleri için yalvarıyor. Dünyamız çok hızlı bir hızla ısınıyor, buzullar eriyor, okyanuslarımız yükseliyor, vahşi hayatımız zehirleniyor ve ormanlarımız yanıyor. 23 Eylül’de BM bu sorunların nasıl ele alınacağını tartışmak üzere İklim Eylem Zirvesi’ne ev sahipliği yapacak. Sizde burada sesinizi duyurun. ” diyor. Billie Eilishall the good girls go to hell adlı müzik videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.