Benim Varoş Hikayem BluTV'de Yayında!

Benim Varoş Hikayem BluTV’de Yayında!

Adana’da geçen Sıfırbir adlı dizinin hemen ardından BluTV Adana-Ceyhan’ın arka sokaklarını konu eden belgesel Benim Varoş Hikayem’i de yayınlıyor.

Son olarak “Sifir Bir-Bir zamanlar Adana’da” dizisini arasına katarak izleyenlerini sevindiren BluTV, gene bir Adana menşeli belgesel yapım olan Adana-Ceyhan’ın arka sokaklarını konu edinen, beğenilen belgesellerinden Benim Varoş Hikayem’i seyircileriyle buluşturuyor. Yusuf Ozan Korkut’un yönetmenliğini üstlendiği, yerli belgesel Benim Varoş Hikayem o bölgenin varoş olarak adlandırılan bölgesinden yaşayan kişileri onların hikayeleriyle aktarmaya çalışıyor.

Benim Varoş Hikayem

Adana Hürriyet Mahallesini anlatan Sıfırbir dizisi hayranlarının çok seveceği bu belgeselde seyirci, Culluk Yusuf, Pele Dayı, Feminist köy muhtarı Naime, mahallelerinin Robin Hoodları sayılabilecek Rokko ve çetesi ve mahallenin büyük abisi Cihangir gibi karakterlerin hayatlarına tanıklık edeceğimiz dizi artık BluTV üzerinden izlenebilecek.

Belgeselin fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.