Beklenen Oyun Yeni God of War Çıktı
|

PlayStation’ın efsane oyunlarından God of War‘un yeni oyunu geçtiğimiz gün itibariyle resmi olarak satışa sunuldu.

İlk yayınlanmasının ardından kısa sürede ilgi gören God of War yeni oyununun çıkmasına az kaldı. God of War, 2005 yılında PlayStation 2 ve PSP için yayınlanarak tarihte en çok oynanan oyunlar arasında oldu. Mitoloji, macera ve aksiyon tabanlı oyun sonradan yayınlanan versiyonlarında kısıtlı kalsa da yeni versiyonuyla yeniden ilgiyi toplayacağa benziyor. Santa Monica Studio tarafından PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için geliştiriliyor. Oyun gene mitolojik hikayelerle beraber “Tanrılar gölgesi dışında bir adam olarak yaşayan Kratos, tanınmayan topraklara, beklenmedik tehditlere ve baba olmak için ikinci bir şansa uyum sağlamalıdır. Onun oğlu Atreus ile birlikte, çift vahşi Norse doğuşuyla beraber derin bir kişisel arayışı yerine getirmek için mücadele etmesi” anlatılacak. Oyunun ilk tanıtım ve oynanış videolarından gördüğümüz kadarıyla sürükleyici bir hikaye ile grafikleri öne çıkıyor.

 Yeni God of War Çıktı

Oyun, kutulu versiyonuyla 299 TL tavsiye edilen satış etiketinden oyunseverle buluşuyor. Biraz pahalı da olsa kutudan çıkanlarla beraber hatıra niyetinde görülebilir. Bu arada Playstation 4,  75 milyon adetlik satışı geride bırakarak PS3’ün rekorunu kırması bekleniyor. Aşağıdaki bağlantıdan oyunun yapımcılarının Norveç’te yaptığı buluşmayı da izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.