beIN SPORTS'un Ücretsiz Süper Lig izlenebilecek yeni kanalı!

Süper Lig resmi yayıncı kuruluşu BeIN Sports, Amerika’da erişilebilen yeni bir televizyon kanalını yayına başlattı.

Şimdilik sadece Roku TV üzerinde yer alan BeIN Sports Xtra isimli kanal, aralarında Süper Lig’in de olduğu bazı futbol maçlarını ücretsiz olarak izleyicileriyle paylaşacak. Ayrıca bu kanalda La Liga, Ligue 1 maçlarının da izlenebileceği belirtiliyor. Bu konuyla ilgili düşüncelerini belirten beIN Sports’un Kanada ve ABD yöneticisi Antonio Briceno, ” beIN Sports için heyecan verici bir gün. Abonelerimiz sahip olduğumuz bu popüler ligleri, ister televizyon ekranından ister diğer cihazlardan diledikleri gibi seçip izleyebilecekler. Ayrıca PSG’nin tüm iç saha maçları ve Fransa Kadın Milli Takım maçları da pakette mevcut olacak.” diyerek bu konuya verdikleri önemi söyledi. Bu kanal ile birlikte Facebook üzerinden de yayınlar yapılacağı da söyleniyor. Tüm bunlara ek olarak Amerika’da bulunanlar, BeIN Sports Xtra kanalını akıllı telefonları üzerinden de seyredebilecek.

Ücretsiz Süper Lig maçları gösterecek BeIN Sports Xtra Roku TV’de izlenebilecek

Roku TV’yi biraz açıklayacak olursek kendisi Türkiye’de de benzer ürünlerin satıldığı küçük bir cihaz diyebiliriz. Bu ürünü televizyonunuza takıp internete bağlandığınız zaman, Netflix ve YouTube gibi platformların yanı sıra ücretli ve ücretsiz kanallara da erişim sağlayıp izleyebilirsiniz.

Bu kanala VPN üzerinden ulaşabileceğiniz gibi bir gerçek olsa da bunun sadece beIN Sports abonelerine özel olarak sunulabileceği belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

İstanbul Kadıköy Bit Pazarı yeni adresi nerede? Nasıl gidilir?

İstanbul’un popüler bit pazarlarından olan Kadıköy Bit Pazarı için Göztepe’de kendisine ayrılmış…

Reyting nedir, nasıl ölçülür? Total ve AB grubu ne demektir?

Reyting nedir? Reyting nasıl ölçülür? Reyting ölçme aletiyle ölçüm nasıl gerçekleşir? Total…