Behzat Ç. BluTV ile Geri Dönüyor! Behzat Ç. Ne Zaman Başlayacak?

Türk televizyonlarının efsane dizilerinden biri olan Behzat Ç. BluTV ile beraber geri dönüyor.

Bundan kısa bir süre yeni sezonunun geleceğini paylaştığımız dizinin geri dönmesi büyük bir heyecanla bekleniyor. Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi olarak 19 Eylül 2010 yılında Star TV‘de başlayan dizi 96 bölüm sürmüş ve 2013 yılında ekranlara veda etmişti. Emrah Serbes’in aynı isimli romanından esinlenen polisiye yapımın eski bölümleri 2017 yılında Netflix’te yayınlanmıştı. Diziden hayalet karakterini canlandıran İnanç Konuk, Netflix ile sözleşme imzaladıklarını hatta Seda Bakan’ın da hamileliği durumuyla dizide Harun karakterinden bir çocuğu olacağını söylemişti. Ancak bir süre önce Seda Bakan ve Fatih Artman’ın dizide olmayacağı öğrenildi.

behzat ç dizisi 2019 geri dönüyor blutv izle

İlk olarak Ercan Mehmet Erdem’in Instagram platformundan yaptığı bir paylaşım birçok kişiyi heyecanlandırdı. Kapakta ise “97. Bölüm” ve “6 sene sonra…” diye senaryonun yazım aşamasının sonlara gelindiğini düşündüğümüz yapımın yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak şimdilik bilinmiyor. Erdal Beşikçioğlu‘nun başrolünde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda İnanç Konukçu, Fatih Artman ve Berkan Şal, Seda Bakan yer alıyordu. Ayrıca konuk olarak kimi zaman Güven Kıraç, Zafer Algöz, Nejat İşler gibi usta isimleri de dizide görmüştük.

behzat ç dizisi 2019 blutv izle yeni bölümler

Behzat Ç. dizisiyle ilgili “Ankara’ya dönmeyeli ne kadar oldu?” sorusunun sorulduğu BluTV paylaşımıyla beraber diğer detaylar henüz paylaşılmadı. Ancak bu sene sonu yada 2020’nin başlarında diziyi izleyeceğimizi söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…