Behzat Ç. 4. sezon 8. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölüm ne zaman?

Behzat Ç. yeni sezon 8. bölüm fragmanı paylaşıldı. Bir Ankara Polisiyesi’nin yeni bölümüyle olaylar karışıyor.

Yeni sezonu büyük bir beğeniyle başlayan yapımın 8. bölüm fragmanı geldi. Yeni bölüm nerede ve hangi kanalda yayınlanacak?, Behzat Ç dizisini nasıl izleyebilirim? gibi soruların cevapları internette yoğun bir şekilde araştırılıyor. Erdal Beşikçioğlu‘nun başrolde yer aldığı dizinin yeni bölümünde de farklı olaylar ve karakterler yer alıyor. Dizi Emrah Serbes’in aynı isimli romanından uyarlanıyor. Ayrıca yönetmenliğini Serdar Akar’ın üstlendiği, senaryosunu ise Ercan Mehmet Erdem’in kaleme aldığı dizinin yeni sezon yeni bölümleriyle beraber BluTV ekranlarında yayınlanarak devam ediyor.

Behzat Ç. yeni sezon 8. bölüm ne zaman?

Behzat Ç. yeni sezon 8. bölüm ne zaman?

Dizinin bir önceki bölümünde Ercüment Çözer ve Memduh Başgan bir araya gelmişti. Yoğun bir tartışma ve çatışmanın ardından kendi aralarındaki mesele üzerine konuşmaya devam ettiler. Behzat Ç’nin yeni bölümünde ise gizli bir soruşturmayı sürdüren Behzat Komiser, kızı Şule ile beraber bir tehdit alacak. Dizinin fragmanındaki “Bizden önceki çocukların başına gelen bizim de başımıza gelebilir. O yüzden hiçbirinizi zorlamak istemiyorum ben. Karar sizin. Gitmekte serbestsiniz yani.” sözleri de bu bölümde neler olacağını merak ettiriyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe gibi isimler yer alıyor.

İlginizi Çekebilir: Behzat Ç. 4. sezon 1. bölüm nerede? Yeni Sezon BluTV’de başladı!

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi 8. bölümü 12 Eylül perşembe günü BluTV ekranlarından izlenebilecek. Behzat Ç’nin 9. bölümü ise önümüzdeki hafta gösterilecek ve dizi bu bölümüyle beraber ekranlara kısa bir süreliğine veda edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

İstanbul Kadıköy Bit Pazarı yeni adresi nerede? Nasıl gidilir?

İstanbul’un popüler bit pazarlarından olan Kadıköy Bit Pazarı için Göztepe’de kendisine ayrılmış…

Reyting nedir, nasıl ölçülür? Total ve AB grubu ne demektir?

Reyting nedir? Reyting nasıl ölçülür? Reyting ölçme aletiyle ölçüm nasıl gerçekleşir? Total…