Behzat Ç. yeni sezon 6. bölüm fragmanı paylaşıldı. Bir Ankara Polisiyesi yeni bölümüyle beraber kaldığı yerden devam edecek.

Diziyi izleyen seyirciler, 6. bölüm nerede ve hangi kanalda yayınlanacak?, Behzat Ç dizisini nasıl izleyebilirim? gibi soruları araştırıyorlar. Yeni sezonuyla beraber sağlam bir giriş yapan dizinin sonlarına doğru yaklaşıyoruz. Yeni yani 4. sezonuyla beraber 25 Temmuz’da yayına başlayan yapımın 5. bölümü 22 Ağustos tarihinde yayınlandı. Erdal Beşikçioğlu‘nun başrolde yer aldığı dizinin yeni bölümünde de olaylar giderek ilginç bir hal alacak. Ama bunun öncesinde dizinin tarihiyle ilgili bir hatırlatma yapalım. 19 Eylül 2010 yılında Star TV‘de başlayarak 96 bölüm süren ve 2013 yılında ekranlara veda eden dizi Emrah Serbes’in aynı isimli romanından uyarlanıyor. Yeni sezon ise BluTV ekranlarında gösteriliyor.

Behzat Ç. 6. bölüm ne zaman başlıyor? Yeni bölümde neler olacak?

Behzat Ç. 6. bölüm ne zaman başlıyor? Yeni bölümde neler olacak?

Yeni sezonda da komiser Behzat ve ekibi birçok cinayeti çözmeye devam ediyor. Dizinin bir önceki 5. bölümünde ise cinayet büro esrarengiz bir şekilde ölen sosyal medya fenomeninin cinayetini araştırmaya koyuluyor. Bunlar dışında da Tahsin’in, kendisinin Cinayet Büro’ya dönmesi için öldürüldüğünü düşünen Behzat komiserin kafasındaki soru işaretleri artıyor.

Dizinin yeni bölüm fragmanında yardımı kabul eden Behzat, Defne’nin kliniğine doğru yola çıkar. Burada “Siz hiç sevdiğiniz birini kaybettiniz mi?” sorusuyla beraber Esra’yla ilgili anılarını anlatır. Defne, Behzat’a olanların sadece onun kafasının içinde olduğunu açıklamaya çalışırken Ercüment, Memduh Başkana yeni birilerinin olduğunu belirtir. Hayalet ise komiser Behzat’a, Faruk Müdür’ün ondan olanları anlatmasını istediğini söyler. Buradan çıkardıklarının ardından Behzat, Faruk Müdür’ün birilerine çalıştığından şüphelenmeye başlayacaktır. Ercan Mehmet Erdem’in senaryosunu yazdığı yapımın yönetmenliğini Serdar Akar üstlenirken oyuncu kadrosunda ise Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Canan Ergüder ve Güven Kıraç gibi isimler yer alıyor.

İlginizi Çekebilir: Behzat Ç. 4. sezon 1. bölüm nerede? Yeni Sezon BluTV’de başladı!

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinin 6. bölümü 29 Ağustos perşembe günü BluTV ekranlarında yayında olacak. Behzat Ç’nin 7. bölümü ise önümüzdeki hafta yayına girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

İstanbul Kadıköy Bit Pazarı yeni adresi nerede? Nasıl gidilir?

İstanbul’un popüler bit pazarlarından olan Kadıköy Bit Pazarı için Göztepe’de kendisine ayrılmış…

Reyting nedir, nasıl ölçülür? Total ve AB grubu ne demektir?

Reyting nedir? Reyting nasıl ölçülür? Reyting ölçme aletiyle ölçüm nasıl gerçekleşir? Total…