Behzat Ç. 4. sezon 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Behzat Ç. 5. bölüm ne zaman?

Behzat Ç. yeni sezon 5. bölüm fragmanı paylaşıldı. Bir Ankara Polisiyesi yeni bölümüyle beraber kaldığı yerden devam ediyor.

Diziyi izleyenler, 5. bölüm nerede ve hangi kanalda yayınlanacak?, Behzat Ç’yi nasıl izleyebilirim? gibi soruları araştırmaya devam ediyor. Yeni sezonuyla beraber iddialı giriş yapan dizinin sonlarına doğru yaklaşıyoruz. 4. sezonuyla beraber 25 Temmuz’da yayına başlayan yapımın 4. bölümü 15 Ağustos tarihinde yayınlandı. Erdal Beşikçioğlu‘nun başrolde yer aldığı dizinin bu bölümünde de olaylar giderek ilginçleşiyor. 19 Eylül 2010 yılında Star TV‘de başlayarak 96 bölüm süren ve 2013 yılında ekranlara veda eden dizi Emrah Serbes’in aynı isimli romanından uyarlanıyor. Yeni sezon ise BluTV ekranlarında gösteriliyor.

Behzat Ç. 5. bölüm ne zaman başlıyor? Yeni bölümde neler gerçekleşecek?

Behzat Ç. 5. bölüm ne zaman başlıyor? Yeni bölümde neler gerçekleşecek?

Uzun yıllar sonra yeniden seyircisiyle buluşan dizinin bu sezonunda Behzat Ç, yeni düzende Ercüment’in yanı sıra sayısız cinayeti çözmeye çalışıyor. Komiser bir önceki seferde, Ercüment’in onu göreve döndürmek için Cinayet Büroya uyguladığı oyunları sorgulamaya girişiyor. Bunun yanı sıra ise birçok olay ve cinayet peşi sıra devam eder. Dizinin bu bölümünde Behzat ve cinayet büro esrarengiz bir şekilde ölen sosyal medya fenomeninin cinayetini araştırmaya koyuluyor. Bunlar dışında da Tahsin’in, kendisinin Cinayet Büro’ya dönmesi için öldürüldüğünü düşünen Behzat komiserin kafasındaki soru işaretleri artmaya devam ediyor. Yeni sezon sadece 9 bölüm sürecek.

İlginizi Çekebilir: Behzat Ç. 4. sezon 1. bölüm nerede? Yeni Sezon BluTV’de başladı!

Ercan Mehmet Erdem’in senaryosunu yazdığı yapımın yönetmenlik koltuğunda Serdar Akar oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Canan Ergüder ve Güven Kıraç gibi isimler yer alıyor. Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinin 5. bölümü 22 Ağustos perşembe günü BluTV ekranlarında yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

İstanbul Kadıköy Bit Pazarı yeni adresi nerede? Nasıl gidilir?

İstanbul’un popüler bit pazarlarından olan Kadıköy Bit Pazarı için Göztepe’de kendisine ayrılmış…

Reyting nedir, nasıl ölçülür? Total ve AB grubu ne demektir?

Reyting nedir? Reyting nasıl ölçülür? Reyting ölçme aletiyle ölçüm nasıl gerçekleşir? Total…