Behzat Ç. 4. sezon 1. bölüm nerede yayınlanacak? Behzat Ç. hangi kanalda?

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi‘nin 1. bölümüyle beraber yeniden yayınlanmaya başlandı. Fenomen dizinin sevenleri 1. bölüm nerede ve hangi kanalda yayınlanacak?, Behzat Ç.’yi nasıl izleyebilirim? gibi soruları araştırmaya başladı.

Uzun zamandır merakla beklenen dizinin 4. sezonu 25 Temmuz 2019 tarihinde yeniden hayranlarıyla buluştu. Dizi Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi olarak 19 Eylül 2010 yılında Star TV‘de başlayarak 96 bölüm olarak devam etti. Ardından 2013 yılında sona erdi. Emrah Serbes’in aynı isimli romanından esinlenen polisiye yapımın eski bölümleri ise 2017 yılında Netflix ekranlarında yayınlandı. Fakat bu da hayranlara yetmedi ve dizinin yeni sezonunu talep etmeye başladılar. 2019 yılı içerisinde ise dizide hayalet karakterini canlandıran İnanç Konuk, yeni sezonla ilgili sözleşme imzaladıklarını duyurdu. Bunun devamında da BluTV yeni sezonla ilgili paylaşımlarını gerçekleştirdi.

Behzat Ç. 4. sezon konusu, oyuncuları ve detayları

Behzat Ç. 4. sezon konusu, oyuncuları ve detayları

Ercan Mehmet Erdem’in senaryosunu yazacağı yeni sezonda Seda Bakan ve Fatih Artman’ın dizide yer almayacak. Fakat ilerleyen bölümlerde yer alma ihtimalleri bulunuyor. Erdal Beşikçioğlu‘nun başrolünde yer aldığı dizinin ana oyuncu kadrosunda İnanç Konukçu, Fatih Artman ve Berkan Şal, Seda Bakan gibi isimler yer alıyordu. Ayrıca konuk olarak kimi zaman Güven Kıraç, Zafer Algöz, Nejat İşler gibi usta isimleri de dizide izliyorduk. Bu yeni sezonda ise başrole Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu, Kadir Çelik ve Nazlı Kar gibi isimler eşlik ediyor. 25 Temmuz tarihinde yayına giren dizinin bu sezonunun 9 bölüm olacağı belirtiliyor.

Behzat Ç. 4. sezon 1. bölüm 25 Temmuz tarihinde BluTV ekranlarında yayına başladı. Behzat Ç’nin Bir Ankara Polisiyesi’nin 3. bölümü 8 Ağustos Perşembe günü yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.