Behzat Ç. 2. Sezon çok yakında başlayacak! Behzat Ç. 2. Sezon BluTV'de

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, 2. sezonuyla yeniden yine BluTV ekranlarında yayınlanacak. Fenomen dizinin sevenleri 1. bölüm nerede ve hangi kanalda yayınlanacak?, Behzat Ç.’yi nasıl izleyebilirim? gibi sorularının cevabı merak ediliyor.

Bundan 6 sene önce ekranlara veda eden televizyon dizisinin 4. sezonu 25 Temmuz 2019 tarihinde yeniden hayranlarıyla kavuştu. Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi olarak 19 Eylül 2010 yılında Star TV‘de başlayarak 96 bölüm olarak devam etti. Ardından 2013 yılında sona erdi. Emrah Serbes’in aynı isimli romanından esinlenen polisiye yapımın eski bölümleri ise 2017 yılında Netflix’te gösterildi. Ancak dizinin yeni sezonu için gelen talepler sonucu 9 bölüm ile bir geri dönüş yapıldı. İlk sezondan gelen olumlu eleştiriler sonrasında “Behçat Ç’nin yeni sezonda da hikayesi devam edecek mi?” sorusuna BluTV, resmi Twitter hesabından cevap verdi. Platform yeni sezonu “Platform “Bu macera biter mi sandınız? #BehzatÇ sezon finali bu akşam, 2. sezonu ise 60 dakikalık bölümleriyle yakında sadece BluTV’de!” diyerek duyurdu.

Behzat Ç. 2. Sezon bölümleri 60 dakikadan oluşacak

Evet yanlış duymadınız yeni sezondaki her bölüm 60 dakikadan oluşacak. Dizinin ilk sezonunda Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Belçim Bilgin, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik gibi oyuncular yer aldı. Bölüm süreleri ise ortalama 45 dakika oldu.

Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi 2. sezonu yine BluTV ekranlarında yayınlanacak. Yeni sezon çekimlerine ise kısa bir süre sonra başlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

İstanbul Kadıköy Bit Pazarı yeni adresi nerede? Nasıl gidilir?

İstanbul’un popüler bit pazarlarından olan Kadıköy Bit Pazarı için Göztepe’de kendisine ayrılmış…

Reyting nedir, nasıl ölçülür? Total ve AB grubu ne demektir?

Reyting nedir? Reyting nasıl ölçülür? Reyting ölçme aletiyle ölçüm nasıl gerçekleşir? Total…