Beach House: 7 Adlı Yeni Albümü Yayınlandı

Beach House: 7 Adlı Yeni Albümü Yayınlandı

Amerikalı dream pop grubu Beach House, yedinci albümleri 7’ı bugün yayınladı.

Şubat ayında sevenlerine ‘Lemon Glow‘ teklisi ile beraber haberini verdikleri yedinci albüm, 11 Mayıs’ta yayınlandı. Yeniden doğuş ve gençleşme sloganı ile kayda giren Beach House, Seven albümünü 11 ayda tamamladı. Albüm toplam 11 şarkıdan oluşuyor. Albümde, Victoria Legrand ve Alex Scaly’e 2016’dan beri grubun turnelerinde sahne alan davulcu James Barone eşlik etti. Seven ile ilgili Rolling Stone‘a röportaj veren Beach House; “İnsanları bir dünyaya davet eden müzik yapmak için yola çıkmadık. Onların müziği bizim için çok kişisel, yaşamdan, hislerden, deneyimlerden pay almış. Bu bizim kişisel rengimiz, özel lezzetimiz. Biz gerçek şeyler hakkında yazıyoruz. Bu ortaya çıktığında, içinizden gelen doğal bir parça oluşur.”
açıklamalarını yaptı.

Beach House: 7 Album Cover

Geçtiğimiz sene B-Side albümü çıkaran dream pop grubu, en son 2015 yılında Thank Your Lucky Stars albümüyle beraber sevenlerine yeni şarkılar sunmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.