Batman'in Uşağı Alfred'i Anlatan Pennyworth Dizisinin Fragmanı Yayında!

Batman’in Uşağı Alfred’i Anlatan Pennyworth Dizisinin Fragmanı Yayında!

Batman’in sadık uşağına odaklanacak Pennyworth dizisinden ilk kısa fragman paylaşıldı.

Gotham serinin bitişinin ardından boşluğa düşen Batman dünyasına geri dönülüyor. Bruno Heller bir süre önce verdiği röportajda hikayenin DC‘nin çizgi roman serisinden aktarılacağı belirtiliyor. Heller bu kararın verilme nedeni için “Evet millet, tamamen Batman’ın uşağı hakkında bir TV şovu yapıyoruz çünkü süper kahraman doygunluğuna ulaştık. ” tarzında bir açıklama yaptı. Bob Kane ve Bill Finger tarafından yaratılan orijinal hikayenin bu serisinde Londra’da yaşayan ve Bruce Wayne’in babası için çalışan eski bir özel kuvvetler subayı olan Alfred’e odaklanılacak. 1920’li yıllara gideceğimiz yapımda Londra’dan yakışıklı bu çocuğun Batman’in uşağı olmadan önce yaşadığı ve karşı koyduğu kötü güçlerle mücadelesi anlatılıyor.

pennyworth batman fragman 2019 dizisi izle

Oyuncu kadrosunda Hainsley Lloyd Bennett, Ben Aldridge, Dorothy Atkinson, Jack Bannon, Danny Cannon ve Jason King gibi isimler yer alıyor. Ekim ayında prodüksiyon ve çekimlerine başlanılan Pennyworth dizisi 2019 yaz aylarında Epix‘te yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.