Avengers: Infinity War İlk Günden Torrent Sitelerine Düştü

Avengers serisinin yeni filmi Avengers: Infinity War daha ilk günden torrent sitelerine düştü.

Uzunca bir süredir beklenen Avengers : Infinity War geçtiğimiz gün vizyona girdi. Serinin 3. Avengers yapımı olacak Marvel yapımında birçok kahraman bulunuyor. Tamı tamına 64 ana karakter bulunan filmde Captain Marvel rolüyle Brie Larson’da bu kadroya dahil oluyor. Avengers (Yenilmezler) ve süper kahraman dostları, yıkıcı bir saldırı evrenin sonunu getirmeden önce güçlü Thanos’u yenmek için her şeyi feda etmeye razı olmak zorunda kalmalarıyla macera başlıyor. Robert Downey Jr., Chris Pratt, Chris Evans, Zoe Saldana, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo, Pom Klementieff, Karen Gillan, Tessa Thompson ve birçok ünlü ismi bu filmde görüyoruz.  Sonsuzluk Taşları ve onları ele geçirmek için elinden geleni yapan Thanos‘un hikayesi için milyonlarca insan şimdiden sinemaları doldurmuş olduğu duyuyoruz.

Avengers: Infinity War Torrent

Artık siz nasıl bir kalitede izlemek istersiniz bilemiyoruz. IMAX yada 2D olarak sinemada izleme imkanını bulamıyorsanız bile düzgün bir formatta çıkmasını bekleyip kaliteli olarak izlemenizi tavsiye ediyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=2M6wpCqEeY4

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.