Avengers: Endgame filmindeki şaşırtıcı Black Widow detayı

Vizyona girdiği tarihten beri teoriler üretilen Avengers: Endgame filminden yeni detaylar gelmeye devam ediyor.

Marvel severler tarafından oluşturulan yeni teoriler arasında bu sefer Black Widow detayı yer alıyor. 10 yıllık serüvenin tamamlandığı bu 20 üzeri olan filmde birçok trajik ölüm ve gizli sürpriz yumurtalar yer alıyor. Filmdeki detaylardan en son üzerine tartışılan sahnede ise Natasha Romanoff ve Steve Rogers’ın beş sene sonra ofiste konuştukları bir sahne içinde görülüyor. Bir Marvel hayranı bu sahnede ilginç bir detayı keşfetti. Bu sahnede Natasha’nın bir çift bale ayakkabısı köşede görülüyor. Bu durumda Natasha’nın gösteriden yıllar sonra hala dans ettiğini, karakterizasyonuna başka bir ilginç karışıklık kattığını gösteriyor.

Black Widow, Avengers: Endgame filminde de dans etmeyi bırakmıyor

Black Widow, Avengers: Endgame filminde de dans etmeyi bırakmıyor

Black Widow‘un dans ettiğini ilk olarak Avengers: Dance of Ultron‘da filminde öğrenmiştik. Natasha, baleyi KGB için çalıştığı dönemdeki bir suikastçı olarak eğitiminde öğrenmişti. Ancak bunu yıllar sonra devam ettirdiğini ise bilmiyorduk. Pek çok hayran, Black Widow‘un Avengers: Endgame‘deki takımının sonundaki zamanda gördüğüne üzülmüştü. Fakat Marvel Studios şu anda Scarlett Johansson’u izleyecek yeni bir devam filmi üzerinde çalışıyor. Oyun sonu yazarları Christopher Markus ve Stephen McFeely, devam filminin planlarını nasıl etkilediğini belirtiyor.

Yazarlar bu durumu “Solo filmin tam olarak çekileceğinin farkında değildik. Daha sona proje onaylanınca kimse bize şunu yapın veya bunu yapmayın demedi. Bizim amacımız ise onun kendine bir amaç edinmesi ile bir aile bulduğunu ve bu aile için her şeyi feda etmeye istekli olduğunu bulmaktı. Belki de filmdeki en güçlü karakterdi. Herkes fikirleriyle ilgili şüphe duysa bile o asla bunlardan yılmadan yoluna devam ediyor.” diye özetliyor. Avengers: Endgame filmi 26 Nisan tarihinde vizyona girmişti.

1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

King Gizzard & the Lizard Wizard 5 Ağustos Tarihinde Yeniden İstanbul’da

Avustralyalı ekip King Gizzard & the Lizard Wizard 5 Ağustos tarihinde yeniden…

Black Mirror 5. sezon fragmanı ve yayın tarihi paylaşıldı

Distopik bir dünyanın gösterildiği dizinin yeni Black Mirror 5. sezon fragmanı ve…