Avengers: Endgame filmindeki şaşırtıcı Black Widow detayı

Avengers: Endgame filmindeki şaşırtıcı Black Widow detayı

Vizyona girdiği tarihten beri teoriler üretilen Avengers: Endgame filminden yeni detaylar gelmeye devam ediyor.

Marvel severler tarafından oluşturulan yeni teoriler arasında bu sefer Black Widow detayı yer alıyor. 10 yıllık serüvenin tamamlandığı bu 20 üzeri olan filmde birçok trajik ölüm ve gizli sürpriz yumurtalar yer alıyor. Filmdeki detaylardan en son üzerine tartışılan sahnede ise Natasha Romanoff ve Steve Rogers’ın beş sene sonra ofiste konuştukları bir sahne içinde görülüyor. Bir Marvel hayranı bu sahnede ilginç bir detayı keşfetti. Bu sahnede Natasha’nın bir çift bale ayakkabısı köşede görülüyor. Bu durumda Natasha’nın gösteriden yıllar sonra hala dans ettiğini, karakterizasyonuna başka bir ilginç karışıklık kattığını gösteriyor.

Black Widow, Avengers: Endgame filminde de dans etmeyi bırakmıyor

Black Widow, Avengers: Endgame filminde de dans etmeyi bırakmıyor

Black Widow‘un dans ettiğini ilk olarak Avengers: Dance of Ultron‘da filminde öğrenmiştik. Natasha, baleyi KGB için çalıştığı dönemdeki bir suikastçı olarak eğitiminde öğrenmişti. Ancak bunu yıllar sonra devam ettirdiğini ise bilmiyorduk. Pek çok hayran, Black Widow‘un Avengers: Endgame‘deki takımının sonundaki zamanda gördüğüne üzülmüştü. Fakat Marvel Studios şu anda Scarlett Johansson’u izleyecek yeni bir devam filmi üzerinde çalışıyor. Oyun sonu yazarları Christopher Markus ve Stephen McFeely, devam filminin planlarını nasıl etkilediğini belirtiyor.

Yazarlar bu durumu “Solo filmin tam olarak çekileceğinin farkında değildik. Daha sona proje onaylanınca kimse bize şunu yapın veya bunu yapmayın demedi. Bizim amacımız ise onun kendine bir amaç edinmesi ile bir aile bulduğunu ve bu aile için her şeyi feda etmeye istekli olduğunu bulmaktı. Belki de filmdeki en güçlü karakterdi. Herkes fikirleriyle ilgili şüphe duysa bile o asla bunlardan yılmadan yoluna devam ediyor.” diye özetliyor. Avengers: Endgame filmi 26 Nisan tarihinde vizyona girmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.