Avatar 2 filminden ilk görüntüler CES 2020 etkinliğinde paylaşıldı!
|

Avatar 2 filminden ilk görüntüler CES 2020 etkinliğinde paylaşıldı!

Avatar 2 filminden ilk görüntüler CES 2020 etkinliğinde paylaşıldı. Mercedes-Benz ve yönetmen James Cameron, etkinlikte bir araya geldi. Yeni Avatar filminden ilham alan yeni konsept otomobili ve 2021 yılında vizyona girmesi beklenen Avatar 2’den 4 adet görsel gösterildi.

Film vizyona girmeden önce gösterilen ilk görüntüler, Avatar’ın resmi Twitter hesabından yapıldı. Avatar 2 dünyasını gösteren 4 konsept tasarım merak edenlerle buluştu. Pandora’da yeni yerler keşfedeceğimiz bir yolculuğa çıkaracağı tahmin edilen bu yeni filmden paylaşılan görseller hikayeyle ilgili bizlere çok kısıtlı bilgiler veriyor. Şu zamana kadar hikayeyle ilgili olarak bilinen en kesin durum konunun Jake Sully (Sam Worthington) ve Neytiri’nin (Zoe Saldana) çocuklarının da yer alması.

avatar 2 filmi görselleri

İlk 2009’da gösterime girmiş. Böylece James Cameron’ın Avatar’ı bir gişe rekortmeni ve büyük bir teknik başarıya ulaşmıştı. Film üç adet Oscar ödülü aldı ve Cameron hikayeyi birkaç devam filmiyle sürdürmeyi istediğinin altını çizmişti.

avatar 2 filmi görüntüleri

Avatar 2 filmi çok yakında geliyor!

Avatar 2 filminin 2 Aralık 2021 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Bunun dışında etkinlikteki araç Daimler’in açıklamasına göre sadece Avatar’dan ilham almakla kalmıyor. Vision AVTR aracı aynı zamanda Advanced Vehicle Transformation anlamına geldiği belirtiliyor. Farklı bir tasarım dili olan aracın arkasında ince hareketlerle sürücü ile iletişim kurabilen 33 biyonik kanat yer alıyor. Aracın sahip olduğu zıt yönde hareket edebilme özelliği ile birlikte bir yengeç gibi hareket edebileceği belirtiliyor.

avatar 2 filmi görüntüleri

Bu film sonrasında 2023, 2025 ve 2027 yıllarında da vizyona girecek olan 3 yeni Avatar filmi için çalışmalara başlanmış. Avatar 2 filminin oyuncu kadrosunda ise ilk filmde olduğu gibi Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang, Giovanni Ribisi ve Sigourney Weaver yer alacak. Seriye yeni katılacak oyuncular arasında Kate Winslet, Michelle Yeoh, Jemaine Clement ve Edie Falco bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.