Aurora'nın EP Albümü Yayında: Infections Of A Different Kind - Step 1

Norveçli şarkıcının yeni albümü 28 Eylülde dinleyiciler ile buluştu.

2 yıl önce yayınladığı All My Demons Greeting Me As A Friend albümü ile dünya çapında üne kavuşan, ülkesinde en iyi genç sanatçı ödülleri alan, festivallerden festivallere koşan dark pop sanatçısı, Infections Of A Different Kind – Step 1 adını verdiği EP albümünü cuma günü hayranları ile buluşturdu. Glassnote etiketi ile yayınlanan albüm toplamda 8 şarkıdan oluşuyor. Albümünde yer alan şarkıların yazarlığında ise Aurora’ya, Couros, Fiona Bevan, JakwobMartin SjølieRoy Kerr ve Sacha Skarbek eşlik etti. Nisan ayında yayınladığı  Queendom teklisi ile yeni albümün sinyallerini veren Aurora, yaptığı açıklamada ikinci bölümün 2020 yılında yayınlanacağını söyledi.

Aurora NME‘ye verdiği röportajda; “Step 1, kendime bakmak, hepsini incelemek ve hepsini kabul etmekle ilgili olan ilk albümümden sonra doğal bir adımdır.  Kendi duygularınızla iletişim kurmak yerine uyuşmuş olmak daha kolaydır. O zaman en büyük görevim, hissetmekten korkmadığımız, ağlamaya korkmadığımız, insanlarımızı evrimleşmenin bir parçası olarak şeytanlarımızı kabul etmediğimizden emin olmaktı. Bu adım(Step) bununla alakalı.  Sanırım birbirimiz için gerçekten savaşmak istiyoruz, ama sanırım acı çekerken başkalarını görme kapasitesine sahip olmamızı gerçekten engelliyor. Önce hayatın acı ile geldiğini kabul edersiniz, o zaman gerçekten üzerinde çalışırsınız. İnsanların bu adımı dinlemelerini ve daha da güçlendiklerini hissetmelerini istiyorum.” dedi.

Mix Festival kapsamında Türkiye’ye ilk kez gelecek olan Norveçli şarkıcının 17 Kasımda Zorlu PSM‘deki canlı performansını merak ediyorsanız, buradan veya Zorlu gişelerinden alacağınız bilet ile merakınızı giderebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…