Atiye fragmanı yayınlandı! 27 Aralık'ta Netflix ekranlarında izlenebilecek

Atiye fragmanı yayınlandı. Yeni yayınlanan fragman ve fotoğraf ile Atiye dizisi, 27 Aralık tarihinde Netflix Türkiye ekranlarındaki yerini alacak.

Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer alıp Muhafız karakterini oynadığı Hakan: Muhafız isimli diziyle başlayan Netflix Türkiye dizilerinin ikincisinin yayınlanmasına az bir süre kaldı. Beren Saat’in başrolünü üstlendiği dizi için yeni çalışmalar yapmaya çalışan Netflix Türkiye, dizinin resmi fragmanını, birkaç fotoğrafını da paylaşmış oldu. Netflix’in Türkiye özelindeki ikinci orijinal dizisi aralık ayı sonunda yayınlanacak.

Globalde The Gift adıyla gösterilecek yapımın başrollerinde Beren Saat’e ek olarak Mehmet Günsür ve Metin Akdülger yer alıyor. Onlara ise Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan ve Cezmi Baskın gibi oyuncular eşlik ediyor.

Atiye (The Gift) dizisinin konusu nedir? Atiye oyuncuları kimlerdir?

İlginizi Çekebilir: Aşk 101 fragmanı yayınlandı! Netflix yapımı üçüncü Türk dizisi geliyor

İlk sezonu 8 bölüm olarak yayınlanacak dizi Şengül Boybaş tarafından kaleme alınan Dünyanın Uyanışı adlı kitaptan esinlenerek uyarlanıyor. Dizinin konusu ise, genç ve güzel ressam Atiye’nin sürükleyici ve mistik hikayesini anlatıyor. Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça genç kadının karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulamaya başlamasıyla yeni maceralar yaşanacak. Dizinini Yönetmenlik koltuğunda ise Ozan Açıktan, Gönenç Uyanık ve Ali Taner Baltacı bulunuyor.

Dizinin resmi özeti ise şöyle: “Anadolu toıpraklarındaki bir kazı sırasında yapılan keşif, genç bir ressamın hayatını değiştirip, geçmişine dair sırların peşine düşmesine yol açacaktır.”

Atiye (The Gift) 1. sezon 27 Aralık 2019 tarihinde Netflix Türkiye ekranlarından izlenebilecek. Dizinin ilk fragmanını aşağıdaki bağlantıdan seyredebilirsiniz. Dizinin ilk fragmanının YouTube Trend’lere girmesi de bu yapımın merakla beklendiğini gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.