Netflix'in 2. Türk dizisi Atiye resmi fragmanı yayında! [İzle]
|

Netflix’in 2. Türk dizisi Atiye’nin resmi fragmanı yayınlandı!

Atiye dizisinin resmi fragmanı yayınlandı. Netflix Türkiye’nin bir süredir beklenen ikinci Türk orijinal dizisine az bir süre kaldı. Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün başrollerde yer aldığı dizi, 27 Aralık’ta tüm dünyada aynı anda gösterilecek.

Hakan: Muhafız isimli dizisiyle Türkiye’deki yapımlarına başlayan Netflix, bu yapımları genişletmeye çalışıyor. Uzun bir süredir merakla beklenen ve Beren Saat’in başrolünü üstlendiği dizi için yeni çalışmalar yapmaya çalışan Netflix Türkiye, dizinin ilk resmi ve uzun fragmanını paylaştı. Netflix’in Türkiye özelindeki ikinci orijinal dizisi olacak bu yapım aralık ayının son günlerine doğru yayınlanacak. Dizi, içgüdülerini takip ederek geçmişe ait bir sembolün gizemini çözmeye çalışan Atiye’nin bugünlere doğru uzanan mistik yolculuğunu anlatıyor.

Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün başrolünde olduğu Atiye 27 Aralık’ta Netflix ekranlarında

Dizinin resmi konu özeti şöyle: “İstanbul’da mükemmel bir hayat süren genç ve güzel bir ressam olan Atiye’nin (Beren Saat) hayatını konu alıyor. Atiye’nin sevgi dolu bir ailesi, varlıklı ve yakışıklı bir sevgilisi(Mehmet Günsür) vardır ve ilk bireysel sergisini açmak üzeredir. Ancak kusursuz hayatı, dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe’de yapılan bir keşif sonrasında değişmek üzeredir. Erhan adında bir arkeolog, burada yaptığı kazıda bir sembol keşfeder. Bu sembol, Atiye ile Göbeklitepe arasında son derece gizemli bir bağlantı olduğuna işaret etmektedir. Bunun üzerine Atiye hayatını tamamen değiştirip geçmişinde ve bu antik harabelerde saklı olan sırların peşine düşecektir.”

İlk sezonu 8 bölüm olacak dizinin oyuncu kadrosunda başrollere Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Tim Seyfi, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Meral Çetinkaya eşlik ediyor.

Yürütücü yapımcılığını Onur Güvenatam ile birlikte Özge Bağdatlıoğlu ve Jason George’un paylaştığı Atiye’yi Nuran Evren Şit yazıyor. Yapımcılığını Alex Sutherland’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Ozan Açıktan ve Gönenç Uyanık oturuyor.  Atiye (The Gift) ilk sezonuyla birlikte 27 Aralık 2019 tarihinde Netflix Türkiye ekranlarından izlenebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.