Aşk 101 fragmanı yayınlandı! Netflix yapımı üçüncü Türk dizisi geliyor

Aşk 101 fragmanı yayınlandı! Netflix yapımı üçüncü Türk dizisi geliyor

Aşk 101 dizisinden ilk fragman yayınlandı. Netflix yapımı üçüncü Türk dizisi ile ilgili ilk bilgiler geldi.

Son zamanlarda önce Hakan: Muhafız dizisinin ilk 2 sezonuyla karşımıza çıkan platform yeni yapımlarına devam ediyor. Kısa bir süre önce Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün oynayacağı “Atiye” adlı yapımı duyuran Netflix bu sefer biraz daha klasik bir Türk televizyonu konusuna el atıyor. Netflix Türkiye ortak yapımı 3. dizinin çekimleri devam ederken platform medya mensupları ve bazı ünlü kişileri setinde ağırlamayı ihmal etmedi. Bu etkinlik sırasında gelen kişilere çekimlerden birkaç sahne izletilirken oyuncularla kısa bir soru-cevap etkinliği düzenlenmiş oldu.

Aşk 101 dizisi konusu, oyuncuları ve yayın tarihi

Aşk 101 dizisi konusu, oyuncuları ve yayın tarihi

Ay Yapım ile ortaklaşa yapılan Aşk 101 (Love 101) dizisinin senaryosunu Meriç Acemi kaleme alıyor. Yönetmenlikleri ise Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer üstlenirken dizinin oyuncu kadrosunda Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Filiz Yazıcı, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu gibi isimler yer alıyor. Ayrıca dizinin hikayesi 1998 yılından günümüz zamanına kadar genişliyor.

Dizinin ana konusu ise şöyle: “Okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutma konusunda plan yapan 17 yaşında bir grup asi genci odağına alan hikaye gençlerin aşkı keşfetme süreçlerini odağına alıyor. Gençler, öğretmenlerini okula yeni gelen basketbol koçuna aşık etmek üzere işe koyulduklarında asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar ve bu yolculukta beraberken güçlü olduklarını, sevginin ise zorla var edilemeyeceğini fark ederler.” Bu dizi diğerlerine göre daha farklı bir kitleyi platforma kazandırmaya çalışacak.

Aşk 101 (Love 101) dizisinin 2020 yılının ilk aylarında Netflix ekranlarında gösterilmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.