Aşk 101 dizisinin fragmanı! Netflix Türkiye'nin yeni dizisi ne zaman başlıyor?
|

Aşk 101 dizisinin fragmanı! Netflix Türkiye’nin yeni dizisi ne zaman başlıyor?

Aşk 101 dizisinin resmi fragmanı paylaşıldı. Netflix Türkiye‘nin yeni dizisinin yayın tarihi, oyuncu kadrosu ve hikayesi hakkında bilgileri sizler için derledik.

Hakan Muhafız ingilizce çevirisiyle The Protector ile Türkiye macerasına girişen platform yeni projelerine devam ediyor. Netflix Türkiye’nin 3. dizisi olacak bu yapımın geçtiğimiz yaz çekimleri tamamlanmıştı ve post-prodüksiyon aşaması sürüyordu. Bu arada ise ‘Atiye’ adlı diziyi yayınlayan ve Göbeklitepe üzerindeki ilgiyi arttıran yapım çoğu izleyici üzerinde olumlu bir etki bırakmış görünüyor. Çünkü dizinin ikinci sezonu üzerinde çalışmalar devam ediyor.

Aşk 101’in (Love 101) prodüksiyonu Ay Yapım ile ortaklaşa yapılıyor. Bu dizinin senaryosunu Meriç Acemi kaleme alırken yönetmenlikleri ise Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer üstleniyor. Hem genç hem tecrübeli oyuncu kadrosunda Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Filiz Yazıcı, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu gibi isimler bulunuyor.

Aşk 101 dizisi ne zaman başlıyor? Dizinin konusu nedir?

Netflix tarafından açıklanan dizinin resmi konusu şu şekilde:

“Okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutma konusunda plan yapan 17 yaşında bir grup asi genci odağına alan hikaye gençlerin aşkı keşfetme süreçlerini odağına alıyor. Gençler, öğretmenlerini okula yeni gelen basketbol koçuna aşık etmek üzere işe koyulduklarında asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar ve bu yolculukta beraberken güçlü olduklarını, sevginin ise zorla var edilemeyeceğini fark ederler.” Bu sırada dizinin LGBT sahnelerinin büyük bir tepkiye sebep olması sebebiyle akıbeti merak ediliyor. Fakat biz her bireyin özgür olduğu bir topluma inanıyoruz.

Aşk 101 dizisi 24 Nisan itibariyle Netflix Türkiye kütüphanesinden izlenebilecek. Fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.