Aşk 101 2. sezon ne zaman yayınlanacak? 2. sezon Netflix Türkiye tarihi

Aşk 101 2. sezon ne zaman yayınlanacak? 2. sezon Netflix Türkiye tarihi

Aşk 101 dizisinin 2. sezonu ne zaman yayınlanacak? Netflix Türkiye‘nin yeni dizisi Aşk 101’in 2. sezonunda neler olacak gibi detaylar merak ediliyor.

Netflix’in 3. Türk yapımı olan Aşk 101’in 1. sezonu 24 Nisan 2020 tarihinde yayınlandı. İlk sezonuyla birlikte sosyal medyada birçok kişinin dilinde olan yapımın devam edip etmeyeceği şimdiden merak ediliyor. Henüz ilk günden Netflix’in Top 10 listesinde ilk sıraya yükselen dizinin yeni sezonunun büyük olasılıkla geleceğini tahmin edebiliyoruz. Oyuncu kadrosunda Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Filiz Yazıcı, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu gibi isimler yer alan dizinin yeni sezonuyla ilgili detaylar şöyle.

Aşk 101 dizisinin 2. sezonu ne zaman yayınlanacak?

Şimdilik resmi bir açıklama olmasa bile Netflix’in kısa süre içinde 2. sezon onayını da vereceği ve diziye devam edeceği duyumlarını aldık.

Öncelikle dizinin konusunu: “1998 yılında okullarına devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutma konusunda plan yapan 17 yaşında bir grup asi genci odağına alan hikaye gençlerin aşkı keşfetme süreçlerini odağına alıyor. Gençler, öğretmenlerini okula yeni gelen basketbol koçuna aşık etmek üzere işe koyulduklarında asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar ve bu yolculukta beraberken güçlü olduklarını, sevginin ise zorla var edilemeyeceğini fark ederler.” sizlerle paylaşalım.

İlginizi Çekebilir: Aşk 101 dizisinde çalan müziklerin listesi paylaşıldı

Spoiler uyarısı!

Son sezonda çocukların öğretmenlerine oynadıkları oyunu öğrenen Kemal ve Burcu öğretmen bu durum karşısında şaşkın durumda kalmışlardır. Hikayenin buradan devam edeceğini ve ilerleyen zaman dilimlerine atlayacağını tahmin ediyoruz.

Aşk 101 dizisinin 2. sezon tarihi resmi olmadan kulağımıza gelen bilgiler ile 2021 yılının kış aylarında yayınlanacağını işaret ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.