Arya Stark Game of Thrones Dizisine Veda Etti!

Son dönemde sallantılı bir süreç geçiren Game of Thrones dizisine bu sefer Arya Stark veda etti. Yeni sezon prodüksiyonu ve çekimleri devam eden dizinin 2019 yılında bitirileceği duyurulmuştu.

Arya Stark and Sansa Game of Thrones

Yedinci sezona 16 Temmuz’da başlayan dizi 27 Ağustos tarihinde sona ermişti. 10 milyonun üzerinde izlenme oranlarıyla, dünya üzerinde gelmiş geçmiş en çok izlenen dizi Game Of Thrones, HBO tarafından yayınlanacak. Geçtiğimiz haftalarda sırayla Game of Thrones’un bir diğer yıldız ismi Emilia Clarke da çekimlerini tamamladığını paylaşmıştı. Bu arada final sezonuyla ilgili yorumlarını aktaran Sophie Turner ise dizinin finalini “tahmin edilemez” ve “tatmin edici” olarak belirtiyor. Heyecanla beklenen yeni sezondan bu sefer ise Arya karakterini canlandıran Maisie Williams veda ettiğini Instagram hesabında paylaştı. Fotoğrafın açıklamasına “Elveda Belfast. Elveda Arya. Elveda Game of Thrones. Çok keyif aldım. Macera devam edecek.” sözleriyle yer verdi.

 


George R.R. Martin’in kitabından uyarlanan ve her sezonuyla olay olan diziye kış 6 bölümlü son sezonla önümüzdeki yıl gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…