Arka Sokaklar 512. bölüm full HD izle! Arka Sokaklar 513. bölüm fragmanı!

Arka Sokaklar 512. bölüm full HD izle! Arka Sokaklar 513. bölüm fragmanı!

Arka Sokaklar 513. bölüm 12 Nisan cuma akşamı saat 19.45’de Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Arka Sokaklar 512. bölüm özeti:

Bir önceki bölümün özeti: “Arka Sokaklar 512. bölümünde; Asaf, Engin ve Ali’yi bir depoda tutmaktadır. Rıza baba ve ekibimizi, ikisinden birini öldürmekle tehdit eder. Silahını bir Ali’ye bir de Engin’e tutmaktadır. Mesut ve Hakan, Adem’den aldıkları olası mekanlara baskın düzenlerler. Hakan bir anda mayına basar. Mesut onu kurtarmak için harekete geçer. Aylin de Hakan’a ulaşamadığı için endişelidir. Hakan’ın ayağı mayındadır. Soğuk terler dökülür.

Ali ve Engin, Asaf’ın tutsaklığından kurtulmak için, plan yaparlar. Asaf, Zahir’in zorlamasıyla, Şamil’le iş birliği yapmıştır. Şamil, Ali ve Engin’in tutulduğu yeri ayırır. Asaf, Ali’nin keskin nişancı olduğunu öğrenmiştir ve birini öldürmek için Ali’yi kullanacaktır. Ali söyleneni yaptığı halde Asaf sözünde durmaz.

Pınar Ali’nin kaçırıldığını öğrenince bu durumdan Rıza’yı suçlar. Ve babasıyla uzun sürecek bir gerginlik yaşarlar. Zahir, ekiple anlaşmaya oturur. Ali’ye karşılık Şamil’in yurt dışına kaçmasını sağlayacaktır. Rıza Baba kabul etmek zorunda kalır. Asaf önce Ali’yi serbest bırakır. Ancak bu durum içine sinmez. Son bir hamle ile geri dönüp bıçağını çeker.”

Dizinin yeni bölümü şuan Kanal D yayın akışında yerini aldı. Önümüzdeki hafta yeni bölümüyle kaldığı yerden devam edecek.

Arka Sokaklar 513. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Dizinin Oyuncuları

Zafer Ergin , Şevket Çoruh, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar, Alp Korkmaz, Ozan Çobanoğlu, Özlem Çınar, Nazlı Tosunoğlu ve İpek Yaylacıoğlu Usta

Yönetmen: Orhan Oğuz

Aşağıdaki oynatma listesi ile son bölümü sırasıyla reklamsız bir şekilde izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=0Kbff-7Ro18

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.