Arka Sokaklar 510. bölüm full izle! Arka Sokaklar 511. bölüm fragmanı!

Arka Sokaklar 510. bölüm full izle! Arka Sokaklar 511. bölüm fragmanı!

Arka Sokaklar 511. bölüm 29 Mart cuma akşamı saat 19.45’de Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Dizinin 510. bölüm özeti:

Bir önceki bölümün özeti: “Dizinin 510 bölümünde; Engin Müdür ve Bahar, katıldıkları gizli operasyonda zor anlar yaşamaktadır.

Ekip, yeni bir görevde suçlular ile karşı karşıya kalıyor. Bu görev için Ezgin Müdür ve Bahar kimlik değiştirerek suç şebekesi ile pazarlık yapacakları yerde konumlanıyor. Şebekenin lideri iletişimde olduğu Bahar’dan etkilenerek saplantılı bir sevdanın içine giriyor. Bahar, şebekeyi çökertmek için bu durumun kullanılması gerektiğini söylüyor. Şebeke ile buluşma noktasında sorun çıkıyor. Adam, anlaşmayı kabul ediyor; fakat, Bahar’ın da kendisi ile gelmesini şart koşuyor. Engin Müdür, Bahar’ı tehlikeye atmamak için hareket ediyor. Şebekenin elemanları ile bir çatışmanın içine düşüyor.

Ekip, çocukların hayatlarını etkileyen bir internet oyunu yüzünden sıkıntılı anlar yaşıyor. Bir çocuk “Beyaz Balık” adlı internet oyununun talimatları ile suç işlemeye başlıyor. Sonra çocuk intihar ediyor. Meseleyi inceleyen ekip çocukları etkisi altına alan oyunun başka ölümlere yol açıp, açmadığını araştırmaya başlıyor.”

Dizinin yeni bölümü şuan Kanal D yayın akışında yerini aldı. Önümüzdeki hafta yeni bölümüyle kaldığı yerden devam edecek.

Arka Sokaklar 511. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Dizinin Oyuncuları

Zafer Ergin , Şevket Çoruh, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar, Alp Korkmaz, Ozan Çobanoğlu, Özlem Çınar, Nazlı Tosunoğlu ve İpek Yaylacıoğlu Usta

Yönetmen: Orhan Oğuz

Aşağıdaki oynatma listesi ile son bölümü sırasıyla reklamsız bir şekilde izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Omn6aovRXOw&list=PLJnOZvnYhhtwqN4fCEI0aaRsNMgttmo_5

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.