Arka Sokaklar 505.bölüm fragmanı yayında! Zeliha Kayboldu, Ekip Arıyor!

Arka Sokaklar 505.bölüm fragmanı yayında! Zeliha Kayboldu, Ekip Arıyor!

Arka Sokaklar 505. bölüm 15 Şubat cuma günü Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Dizinin 504. bölüm özeti:

Bir önceki bölümün özeti: “Dizinin 504. bölümünde Mesut’un da içinde olduğu özel birim, teröristlerin elinde esir olan Yavuz Yüzbaşıyı kurtarmayı başarıyorlar! Yavuz Yüzbaşı, askeri helikopterin düşmesinden sonra kayıplara karışmıştı. Görev arkadaşları şehit olurken, kendisi teröristlerin eline düşmüştü. Üst düzey yetkililer ise, bedenine ulaşamadıkları yüzbaşıyı teröristlerin hedefinden uzaklaştırabilmek için sahte bir cenaze merasimi düzenlemişlerdi. Sonrasında Yavuz Yüzbaşının yaşadığı ve teröristlerin elinde esir olduğunu gösteren bir fotoğrafa ulaşmışlardı. Ekrem, kırsaldaki başarılarından dolayı Mesut’un da kurtarma ekibine katılmasını istemişti. Mesut gözü kağalı görevi kabul etmişti. Şimdi görev zamanı…”

Dizinin yeni bölümü şuan Kanal D yayın akışında yerini aldı. Önümüzdeki hafta yeni bölümüyle kaldığı yerden devam edecek.

Dizinin Oyuncuları

Zafer Ergin , Şevket Çoruh, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar, Alp Korkmaz, Ozan Çobanoğlu, Özlem Çınar, Nazlı Tosunoğlu ve İpek Yaylacıoğlu Usta

Aşağıdaki oynatma listesi ile son bölümü sırasıyla reklamsız bir şekilde izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=WZIaPU68y-E&list=PLJnOZvnYhhtzno9MQmRIYMLEo3_nlNznF

Arka Sokaklar 505. bölüm fragmanı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.