American Horror Story 9. Sezon Tanıtım Fragmanı ve İsmi Paylaşıldı!

Her sezonuyla farklı korku hikayelerini izleyicilerle buluşturan American Horror Story 9. sezon tanıtım fragmanı yayınlandı.

Brad Falchuk ve Ryan Murphy‘nin yaratıcılığını yaptığı seride her sezon farklı korku konuları işleniyor. 2011’de yayına başlayan dizinin 8. sezonunda kıyamet öyküsü bütün sezona yayılmış ve bir önceki sezonlarla bağlantılar kurmuştu. Antoloji serisi olarak tanımlanan AHS‘nin her sezonu farklı bir dizi karakterlerden oluşuyor. Buralarda mekana ve “başı, ortası ve sonu” olan bir öykülere göre bir yapıda tasarlanıyor. Ryan Murphy, Instagram hesabı üzerinden dizinin 9. sezon isminin AHS: 1984 olduğunu duyurdu.

american horror story 9. sezon ne zaman çıkacak izle

Dizinin 80’li yıllara geri dönülmesinde o zamanın kült Friday the 13th ve Halloween gibi yapımların yanında A Nightmare on Elm Street, Children of the Corn ve Friday the 13th: The Final Chapter gibi efsane korku filmlerinden referanslara rastlayabiliriz. Ayrıca dizinin yeni sezonunda Emma Roberts‘ın yer alacağı kesinleşti. Başrol Sarah Paulson ve Evan Peters’ın da bu yeni sezonda yer alması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir: Joe Hill İmzalı Korku Dizisi NOS4A2 Fragmanı Yayında! (2 Haziran)

american horror story 9. sezon ne zaman 2019 konusu izle

American Horror Story 9. sezon sonbahar aylarında FX ekranlarında gösterilmesi bekleniyor. Bu arada dizinin 10. sezonu şimdiden onay aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…