Altered Carbon 2. Sezon Onayı, Oyuncu Kadrosu ve Tarihi! (Fragman)

Altered Carbon 2. Sezon Onayı, Oyuncu Kadrosu ve Tarihi! (Fragman)

Netflix‘in en pahalı dizileri arasında yer alan Altered Carbon 2. sezon onayı ve oyuncuları açıklandı.

Siber-punk bilimkurgu romanı olarak 2002 yılında Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan yapım insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği 300 yıl uzaklıktaki bir gelecekte geçiyor. Dizinin yaratıcılığını Shutter Island gibi bir yapımı da sinemaya kavuşturmuş olan Laeta Kalogridis ve Alison Schapker yapıyor.

altered carbon 2 sezon ne zaman tarihi konusu fragman izle

Geçtiğimiz sene 2 Şubat 2018’de yayınlanan dizinin ikinci sezon çekimlerine başlandı. Dizinin 10 bölüm süren ilk sezonunda her bölüm için 6-7 milyon dolar arası bir miktar harcandığı söyleniyor. İlk sezonda Antonio Marziale, Chris Conner, Kristin Lehman, Joel Kinnaman, James Purefoy, Martha Higareda ve Hiro Kanagawa’yı izlemiştik. Yeni sezonda bu isimler yerine Anthony Mackie, Renee Elise Goldsberry, Simone Missick, Torben Liebrecht, James Santo, Chris Conner ve Dina Shihibi gibi isimler katılacak.

altered carbon 2 sezon ne zaman tarihi konusu netflix fragman izle

Henüz yayın tarihi kesinleşmeyen Altered Carbon‘un 2020 yılının ocak, şubat aylarında 8 bölüm olarak gösterime girmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.